0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Правила гри
 • Загальні правила гри

  У лотереї «Спортпрогноз» необхідно спрогнозувати результати 12 матчів, включених в програму тиражу.
  Вгадувати рахунок матчу не потрібно, тільки перемогу одного з учасників або нічию.
  Виграші виплачуються за правильно вгадані 10, 11 і 12 результатів.
  Переможець, який вгадав всі 12 матчів, отримує джекпот тиражу.
 • Розміри призів

  Розмір джекпоту (за 12 вгаданих результатів) встановлюється на кожен тираж окремо, але завжди це сотні тисяч гривень.
  Розмір призу за 11 і 10 вгаданих результатів залежить від суми ставок на тираж і кількості переможців в даних категоріях, оскільки з усіх коштів, зібраних на конкретний тираж, формується призовий фонд тиражу, який розподіляються між переможцями в наступному процентному відношенні:
  - 30% між учасниками лотереї, які вгадали 10 результатів матчів.
  - 20% між учасниками лотереї, які вгадали 11 результатів матчів.
  - 50% призового фонду спрямовується до фонду джекпоту.
 • Як зробити ставку на сайті?

  - В тиражі, який Вас цікавить, позначте результат для всіх 12-ти матчів. Перемога першої команди позначається символом "П1"; перемога другої команди - "П2"; нічия - "0". Також Ви можете позначити відразу декілька варіантів результатів, детальніше про це дивіться в розділі "Що таке система"
  - Натисніть кнопку «Зробити ставку».
  - Перевірте суму ставки.
  - Натисніть «Продовжити».
  Ставки приймаються до початку першого матчу тиражу.
 • Як зробити ставку на точці продажу

  Візьміть (безкоштовно) в пункті розповсюдження лотерей МСЛ ігрову термінальну картку. Заповніть своїми прогнозами одне або кілька ігрових полів термінальної картки.
  Для кожної з пар команд позначте прогноз матчу. Якщо Ви прогнозуєте перемогу господарів пол, закресліть навпроти цієї пари цифру 1. Якщо вважаєте, що переможуть гості, закресліть цифру 2. І, нарешті, якщо прогнозуєте нічию, закресліть 0.
  Прогноз результатів усіх 12-ти пар тиражу, зроблений в одному ігровому полі картки - це одна ігрова ставка вартістю 5 гривень. Якщо ви хочете зробити інший прогноз, заповніть інше ігрове поле картки.
  Зробивши прогнози, відзначте в спеціальному полі картки номер тиражу лотереї, в якому ви граєте, закреслюючи відповідні числа в кожному з трьох вертикальних стовпчиків цього поля. Перший стовпчик - сотні, другий - десятки, третій - одиниці в номері тиражу. Приклад позначення тиражу 891 представлено нижче. Якщо Ви ставите на поточний тираж, номер тиражу можна не відмічати.
  Ставки в точке продаж
  Якщо ви зробили помилку в заповненні ігрового варіанту, зробіть позначку в полі «Відміна» цього варіанту, і система не буде його враховувати.
  При грі з використанням Систем або Блоків необхідно зробити відмітки у відповідних полях картки.
  Сплатіть розповсюджувачу вартість зроблених ставок, і він зареєструє їх на терміналі. Після цього він обов'язково видасть вам «Чек учасника».
  Чек обов'язковий для отримання виграшу.
 • Що таке система?

  Якщо у Вас є сумніви щодо результату матчу, наприклад, ймовірна перемога господарів і нічия, то можна відзначити відразу кілька варіантів результату - це і є гра по системі. Якщо відзначено 2 результати (1 0, 0 2, 1 2), то це «Система на 2», якщо всі три результати (1 0 2), то це «Система на 3».
  Кожна пара може входити тільки в одну систему або блок.
  Важливо: якщо вибрано 2 результати в матчі, то вартість ставки множиться на 2, якщо 3 результати - то вартість множиться на 3.
  Приклад: обрана «Система на 2» для одного матчу і «Система на 3» ще для одного. Вартість ставки в такому випадку: (5 грн.) * 2 * 3 = 30 грн.
  система
 • Що таке «Блок»?

  Блоки дозволяють вам допустити 1 або 2 помилки в прогнозі, які не будуть зараховані, і таким чином, збільшити свої шанси на виграш.
   «Блок на 1» позбавляє Вас від однієї помилки в прогнозі, «Блок на 2» - від двох.
  Як це працює?
  1. Необхідно зробити позначки в полі «Блок на 1» або «Блок на 2» навпроти тих матчів, в результаті яких маєте сумніви.
  2. Після розіграшу тиражу в тих матчах, які ви відмітили, система просто не враховує одну помилку, якщо обраний «Блок на 1», або 2 помилки, якщо обраний «Блок на 2».
  Наприклад:
  Для 3-х матчів Ви відмітили «Блок на 2» і у всіх трьох обраних прогнозах помилилися. Завдяки «Блоку на 2» дві помилки з трьох система вам не зарахує і, якщо в інших 9-ти матчах результат вгаданий вірно, то Ви отримуєте виграш за 11 пар.
  Тобто, вгадавши всього 9 результатів, Ви отримаєте виграш за 11 вгаданих пар. А, якщо в трьох відмічених «Блоком на 2» парах Ви припуститесь не 3, а тільки 2 помилок, то виграєте джекпот, вгадавши всього 10 результатів.
  Для «Блок на 1» ситуація аналогічна, але системою не враховується тільки 1 помилка.
  Блок можна вибрати і для 4-х, 5-ти і т.д. до 12-ти пар. Тоді ви страхуєтеся від помилок у всіх цих парах.
  Навіщо вибирати блок для 3-х пар, якщо можна вибрати «Блок на 2» у всіх 12-ти парах і вгадавши 10 результатів зірвати джекпот?
  Річ у тому, що чим більша кількість пар відзначені в Блоці, тим вище вартість ставки. Див. таблицю:

  Кількість пар в блоці

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  11

  12

  Кількість варіантів

  Блок на 1

  5

  7

  9

  11

  13

  15

  17

  19

  21

  23

  25

  Блок на 2

  -

  19

  33

  51

  73

  99

  129

  163

  201

  243

  289


  Щоб визначити вартість ставки, необхідно число в таблиці помножити на вартість однієї ставки (5 грн).
  Тому Блоки вигідно використовувати для тих пар, де результат абсолютно непередбачуваний. Якщо для матчу ви припускаєте один з двох випадків, наприклад 1 або 0, то можна використовувати систему.
  В одній ставці можна використовувати одночасно «Блок на 1» і «Блок на 2», і системи. Але кожна пара може входити тільки в одну систему або блок.
  Блок
 • Що таке «За трендом» / «Проти тренду»?

  Всі ставки учасників лотереї на сайті і в точках продажів фіксуються єдиною системою ставок. Натискання на кнопку «За трендом» автоматично встановлює результати, на які в даний момент зроблено більшість ставок.
  Аналогічно «Проти тренду» - це результати, які вибирають найбільш рідко.
  Отриманий прогноз можна одразу використовувати для ставки або відредагувати.
 • Що таке «Авто»?

  Випадковий вибір результатів для всіх пар тиражу.
 • Якщо матч не відбувся або перенесений (жеребкування)?

  В силу різних причин, матчі, включені до програми тиражу, можуть не відбутися (перенесення, скасування, переривання матчу).
  За умовами проведення лотереї, якщо подію скасовано або перенесено більш ніж на добу після завершення розіграшу тиражу, відбувається жеребкування результату матчу.
  Як відбувається жеребкування?
  Жеребкування відбувається в присутності комісії, яка підписує офіційний документ - «Протокол жеребкування» і несе адміністративну відповідальність за правдивість результатів жеребкування.
  Для кожного матчу визначена ймовірність результатів у відсотках (вказана в програмі тиражу біля відповідного результату). При жеребкуванні в спеціальний лототрон закидаються кульки пропорційно ймовірності результату. Наприклад, при ймовірності 50% - 30% - 20%, в лототрон буде кинуто 5 кульок з результатом «1», 3 кульки - «0» і 2 - з результатом «2».
  Кулька, яка випаде з лототрону, визначить результат матчу.
 • Виплата виграшів

  На сайті
  1. Виграші розміром до 54 999,99 грн перераховуються на субрахунок «Виграні кошти» Вашого кабінету автоматично протягом 1 доби після розіграшу тиражу.
  2. Виграш понад 54 999,99 грн оформлюється в регіональних представництвах МСЛ та потребує оригіналу білета. Для оформлення оригіналу білета необхідно звернутися в нашу Службу Підтримки.
  Детальніше про порядок виплати виграшів ви можете дізнатися з Умов проведення державних грошових лотерей.
  У разі виникнення будь-яких питань просимо звертатися в нашу Службу Підтримки.
  У точці продажу
  Виграші до 3 726 грн. включно виплачуються на точках розповсюдження лотерей МСЛ, обладнаних терміналом (при наявності на точці коштів), в представництвах оператора і окремо визначеними розповсюджувачами.
  За виграшами від 3 726 грн. до 29 999 грн. потрібно звертатися до окремо визначених розповсюджувачів або в представництва МСЛ.
  Виграші від 30 000 грн. виплачуються окремо визначеними розповсюджувачами або центральним офісом оператора.
  Перелік окремо визначених розповсюджувачів можна дізнатися за номером гарячої лінії МСЛ - 0 800 21 00 65
  Виграші в державні лотереї оподатковуються відповідно до законодавства України.
  Згідно із законодавством України учасниками лотереї можуть бути лише особи, які досягли 18 років.
 • FAQ

  Як вибираються матчі в програму тиражу?
  Спеціальна комісія зі спортивних аналітиків і журналістів вибирає найцікавіші, які проходять в рамках одного часового діапазону.
  Як формується призовий фонд лотереї?
  60% коштів зібраних на тираж направляються в призовий фонд лотереї
Ми у Viber!