0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Правила гри
 «Спортпрогноз» - єдина в Україні державна лотерея тото, в якій розігрується джек-пот. Він сягає багатьох сотень тисяч гривень! Ви можете виграти джек-пот, якщо вгадаєте результати зустрічей 12 пар команд, найчастіше футбольних, які входять до програми тиражу. Виграші виплачуються також за 11 та 10 вгаданих результатів.
 
Що приваблює гравців у лотереї «Спортпрогноз»?
Це прибутково!
Зробивши ставку вартістю всього 5 гривень, можна виграти сотні тисяч гривень!
Це просто! Якщо знаєтесь на футболі, ви завжди можете оцінити шанси команд на виграш. Вам потрібно вгадати не рахунки, а лише перемогу однієї з команд пари або нічию.
Це цікаво! Не просто дивитися футбол і вболівати за свою команду, а самому брати участь в грі, намагатися передбачити результати матчів і з азартним нетерпінням чекати - «вгадав, виграв!»
 
Як грати?
Візьміть (безкоштовно) у пункті розповсюдження лотерей МСЛ роздруківку програми чергового тиражу «Спортпрогноз» та  ігрову термінальну картку. Якщо ви впевнені в результатах усіх матчів тиражу, заповніть своїми прогнозами одне або декілька ігрових полів термінальної картки, позначених номерами 1, 2, 3, 4, 5.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
У кожному з ігрових полів для кожної з 12 пар команд поруч із номерами цих пар розміщено три числа: 1, 0, 2. Зробити прогноз для однієї пари команд - означає закреслити одне із цих чисел. Якщо ви прогнозуєте перемогу господарів поля - закресліть у термінальній картці навпроти цієї пари цифру 1. Якщо вважаєте, що переможуть гості - закресліть цифру 2. І, нарешті, якщо прогнозуєте нічию - закресліть 0.
 

 
 
 
 
 
 
 
Якщо ви обираєте тільки один можливий результат зустрічі пари й закреслюєте цифру 1, 0 або 2, такий прогноз називають однозначним. Однозначний прогноз результатів усіх 12-ти пар тиражу, зроблений в одному ігровому полі картки - це одна ігрова ставка вартістю 5 гривень.

Якщо ви хочете зробити інший прогноз, який відрізняється від першого результатами якихось пар тиражу, заповніть інше ігрове поле картки. В одній ігровій картці Ви можете зробити 5 прогнозів, заповнюючи різними однозначними результатами ігрові поля картки під номерами 1, 2, 3, 4, 5.
Зробивши прогнози, позначте в спеціальному полі картки номер тиражу лотереї, в якому ви граєте, закреслюючи відповідні числа в кожному з трьох вертикальних стовпчиків цього поля. Перший стовпчик – сотні, другий – десятки, третій – одиниці у номері тиражу. Приклад позначення тиражу 891.
 
Якщо ви зробили помилку в заповненні ігрового варіанту, зробіть позначку в полі «Відміна» цього варіанту, і комп'ютер не буде його враховувати.

 Оплатіть розповсюджувачу вартість зроблених ставок, і він зареєструє їх на терміналі. Після цього обов'язково видасть вам «Чек гравця».
 
Жеребкування – це необхідність!
У разі, якщо якась гра тиражу не відбулася або була перенесена більше ніж на добу, її результат визначається жеребкуванням.
Процедура жеребкування проста. Комісія спеціалістів під час складання програми тиражу для кожної пари команд визначає вірогідність (у процентах), з якою, на їх думку, завершиться зустріч. Наприклад, відбувається матч «Ювентус» - Мілан». Комісія визначила наступні ймовірності результатів: перемога 1-ї команди – 30%, нічия – 40%, перемога 2-ї команди - 30%. У разі виникнення потреби проведення жеребкування для цієї пари, в спеціальний лототрон були б розміщені червоні, зелені та жовті кульки відповідно до вірогідності, наданої комісією. Червоні кульки символізують перемогу першої команди, зелені кульки – нічию, жовті – перемогу другої команди. У нашому випадку в лототрон потрібно було б розмістити 3 червоні, 4 зелені та 3 жовті кульки. Результат жеребкування визначив би колір кульки, яка випала б із лототрону. Жеребкування проводяться в присутності спеціальної тиражної комісії, яка оформлює його результат протоколом.
 
Ваш помічник – система
Досвід гри свідчить, що майже в кожному тиражі є пари команд, результат гри яких неможливо передбачити однозначно. В цьому випадку є сенс передбачити два або три можливих результати. Наприклад, перемогу хазяїв поля та нічию, 1 0. Такий прогноз називається подвійним. Інші варіанти подвійних прогнозів є такими: 1 2 та 0 2.
Якщо результат зустрічі зовсім непередбачуваний, можна зробити потрійний прогноз - 1 0 2.
Для гри подвійними та потрійними прогнозами в термінальній картці є поле під номером 1, а також поля «Система на 2» і «Система на 3». За їх допомогою ви легко зіграєте за повними системами, прогнозуючи подвійними та потрійними результатами будь-яку кількість пар.
Повні системи гарантують гравцеві максимально можливий виграш, якщо однозначні прогнози зроблені без помилок.
ПРИКЛАД. Припустимо, ви впевнені в результатах матчів 10 пар команд, які увійшли до програми тиражу, крім 5-ї та 6-ї пар.
У полі системної гри під номером 1 позначте однозначними прогнозами 10 пар, в яких ви впевнені.
У 5-й парі київське «Динамо» приймає донецький «Шахтар», і ви переконані, що «Динамо» не програє «Шахтарю», тобто ваш прогноз цієї пари 1 або 0.
Закресліть для 5-ої пари 1 та 0, а в полі «Система на 2» вкажіть номер цієї пари, тобто закресліть цифру 5.
У 6-й парі зустрічаються на нейтральному полі, скажімо, «Барселона» та «Реал» і ви не уявляєте, як закінчитися ця зустріч. Прогноз для цієї пари є потрійним: 1 0 2.
Закресліть для 6-ої пари 1 0 2, а в полі «Система на 3» вкажіть номер цієї пари, тобто закресліть цифру 6.
Термінал створить систему із 6-ти варіантів, у яких враховані всі ваші прогнози для 5 і 6 пари, а однозначні прогнози для інших 10 пар команд залишаться однаковими у всіх варіантах системи. Якщо ваші однозначні прогнози справдилися, а «Динамо» не програло, ви виграли джек-пот!!!
Кількість варіантів у повній системі обчислюється за формулою 2n*3m, де n– кількість подвійних прогнозів; m– кількість потрійних прогнозів.  
Блоки не підведуть
Ще один вид систем – «Блоки». Вони дозволяють застрахувати ваш прогноз від однієї або навіть двох помилок!
ПРИКЛАД. Припустимо, що ви хочете зробити однозначний прогноз гри для всіх 12 пар команд, але хвилюєтеся, що один із результатів пар під номерами 1, 4, 8 і 12 може виявитися помилковим. В полі картки для системної гри (поле під номером 1) закресліть однозначні результати для цих пар і зробіть відмітки навпроти цих пар у полі «Блок на 1».
 
У випадку вашої помилки в прогнозі для будь-якої однієї пари, яка увійшла в «Блок на 1», дана помилка не буде вам зарахована. І якщо результати всіх інших пар прогнозовані вірно – ви отримаєте джек-пот тиражу!!!  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 А вартість вашої ставки становитиме усього 45 грн. Вона підраховується за допомогою таблиці кількості варіантів, яка є на зворотному боці ігрової картки: 9 (варіантів) * 5 грн. (вартість однієї ставки) = 45 грн.
Ви можете підстрахувати свою гру блоком від двох помилок у прогнозі. Позначте номери обраних пар, наприклад, 2, 5, 6 і 10 у полі «Блок на 2». І тоді дві помилки в прогнозі на будь-які з цих пар не будуть вам зараховані.  
 
 
 
 
У блоки та системи можна об’єднувати прогнози для будь-якої кількості пар команд, але кожна пара може входити тільки до однієї системи або блоку.
 
 
Що таке Чек гравця?
«Чек гравця» – це документ, який засвідчує ігрові варіанти гравця, а також факт сплати ставки. За умови повного (або часткового) збігу ігрового варіанту з результатами розіграшу тиражу – чек гравця є підставою для отримання призів  лотереї.
 
 
 
 
Увага! Втративши або пошкодивши Чек гравця, виграш отримати буде неможливо!  
Програми та результати тиражів можна знайти:
- у пунктах продажу лотереї;
- у газеті «Азарт від МСЛ» (передплатний індекс 35225);
- по телефону гарячої лінії МСЛ: 0(800) 21-00-65;
- зателефонувавши на короткий номер 330 з мобільного телефону. Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України. Вартість дзвінка на номер 330 становить 4 грн. за з`єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер ТОВ «Джамп Інтерактив», тел. 044 205 00 30.
- на офіційному сайті МСЛ www.msl.ua .
Ваш надійний помічник у підготовці до гри – спеціальне профільне видання «ТОТО+», у якому ви завжди знайдете коментарі спеціалістів, статистичні матеріали, турнірні таблиці тощо.
 
Де отримати виграш?
Прийом чеків гравців для виплати виграшів «Спортпрогноз» починається з наступного дня після закінчення розіграшу тиражу й триває протягом 180 днів.
Виграші до 3000 грн. включно виплачуються на точці розповсюдження лотерей МСЛ, обладнаній терміналом (при наявності на точці коштів), та в представництвах оператора.
За виграшами більше 3000 грн. потрібно звертатися до представництва  МСЛ із чеком гравця та паспортом. За бажанням гравця і відповідно до його письмової заяви, виграш  може перераховуватися на його банківський рахунок.
 
 
Де зіграти?
Ставки в лотереї «Спортпрогноз» можна зробити в пунктах розповсюдження лотерей МСЛ, обладнаних електронними терміналами. Адреси можна дізнатись тут , в регіональних представництвах МСЛ та на гарячій лінії: 0(800) 21-00-65.

М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!