0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Новини

Матч "Дордрехт" - "Йонг АЗ" із програми 764 тиражу лотереї "Спортпрогноз" перенесений з 14 на 17 січня. Рішення про перенесення матчу було прийняте після початку прийому ставок на 764 тираж. Згідно з Умовами проведення лотереї, результат матчу буде визначений за допомогою жеребкування (40-20-40).

Далі

Матч "Барнслі" - "Сток Сіті" із програми 762 тиражу лотереї "Спортпрогноз" не відбудеться в запланований час. Причина - спалах коронавірусу в команді "Барнслі".

Рішення про перенесення матчу було прийняте після початку прийому ставок на 762 тираж. Згідно з Умовами проведення лотереї, результат матчу буде визначений за допомогою жеребкування (20-30-50).


Далі

Першого "спортпрогнозівського" джекпоту в 2022 році довелося трохи почекати, але очікування було зовсім недовгим. Щоб заволодіти головним виграшем, любителям "СП" вистачило дев'яти спроб. Щасливим виявився 760 тираж, усі матчі якого відбувалися в понеділок. Особливо щасливим він був для мешканця Херсона, що зареєстрував свої прогнози на фірмовому столику МСЛ у супермаркеті "Сільпо" на пр. Ушакова, 49. Цікаво, що переможна ставка була оформлена за три з лишком хвилин до завершення прийому прогнозів на 760 тираж.

Загальні витрати на гру склали 1280 гривень. Це система з чотирьох "ординарів" та восьми "подвійних", де одиночними пострілами були закриті перемоги "Насьонала", "Йонг Аякса", "Бней Сахнін", а також збірної Марокко. Примітно, що єдиний гол у ворота збірної Гани марокканці забили лише на 83-й хвилині. Цікавий ще один момент: дві головні несподіванки - гостьові перемоги "Порту Б" та "Кафр-Касем" - переможець закрив ставкою "12", де виключався нічийний результат. Заг...

Далі

Футбольний 2022 рік поступово набирає обертів, не дозволяючи нудьгувати любителям лотереї "Спортпрогноз". Минулого тижня відбулося шість тиражів, у яких було зафіксовано безліч сенсацій, але не було жодного зірваного джекпоту. Пропонуємо згадати найнесподіваніші результати.

Головна сенсація минулого тижня відбулася завдяки українському футболісту Богдану Милованову. Це він приніс перемогу хіхонському "Спортингу" в кубковому матчі проти "Вільярреала". Правий захисник "Спортинга" завдав прицільного удару по воротах "підводників" наприкінці основного часу і вивів свою команду до 1/8 фіналу. Цікаво, що за кілька днів у складі хіхонців відзначився ще один футболіст із українським паспортом - Василь Кравець забив гол у ворота "Малаги" (2-2). Залишається додати, що за перемогу над "Вільяреалом" "Спортинг" заробив 5% ставок.

Потрібно сказати, що Ку...

Далі

Матч "Кальярі" - "Болонья" із програми 759 тиражу лотереї "Спортпрогноз" перенесений з 9 на 11 січня. Причина - спалах коронавірусу в команді "Болонья".

Рішення про перенесення матчу було прийняте після початку прийому ставок на 759 тираж. Згідно з Умовами проведення лотереї, результат матчу буде визначений за допомогою жеребкування (20-40-40).

Матч "Торино" - "Фіорентина" із програми 759 тиражу перенесений з 9 на 10 січня. Згідно з Умовами проведення лотереї, розіграш 759 тиражу продовжується на один день, тобто буде зарахований фактичний результат матчу.


Далі

Матч "Атромітос" - "Волос" із програми 756 тиражу лотереї "Спортпрогноз" не відбудеться в запланований час. Причина - спалах коронавірусу в команді "Атромітос".

Рішення про перенесення матчу було прийняте після початку прийому ставок на 756 тираж. Згідно з Умовами проведення лотереї, результат матчу буде визначений за допомогою жеребкування (40-30-30).


Далі
Ми у Viber!