0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Новини

        

Минулого тижня у "Спортпрогнозі" не було зірваних джекпотів, хоча за підсумками 101 тиражу впритул до головного виграшу підійшли відразу десять чоловік. З іншого боку, у трьох тиражах поспіль (102-104) взагалі не було переможців, тобто ніхто не вгадав 12, 11 і 10 результатів.

Головна сенсація трапилася у п'ятницю, коли "Лечче" в рідних стінах поступився "Салернітані" (10% ставок). Цікаво, що два тижні тому наставник "Салернітани" Давіде Нікола був звільнений зі своєї посади після ганебної поразки від "Аталанти" з рахунком 2-8. Втім, минуло всього дві доби, і керівництво клубу повернуло Ніколу до роботи... Після цього "Салернітана" поступилася "Наполі", і ось нарешті перша перемога у 2023 році.

<...

Далі


        

Головною "спортпрогнозівською" подією минулого тижня став зірваний джекпот у 96 тиражі. Джекпот вийшов абсолютно неймовірним, адже переможець витратив на гру всього п'ять гривень, а виграв 265 тисяч! Він заповнив один ігровий варіант, і всі 12 прогнозів виявилися абсолютно точними. Серед іншого були вгадані результати двох жеребкувань і дві несподіванки, що посіли в нашому хіт-параді 10 і 12 місця.

Між іншим, саме жеребкування спричинило головну сенсацію попередніх семи днів. Такого раніше ще не було, але інколи жеребкування допомагають зірвати джекпот, а інколи підносять дуже неприємні...

Далі

Якби існував рейтинг лотерей, де джекпоти зриваються найчастіше, то "Спортпрогноз" посів би в ньому одну з найвищих сходинок. У цьому ми вкотре переконалися на початку 2023 року. До кінця січня залишилося ще більше тижня, а ми звітуємо вже про другий зірваний джекпот в українському тото номер один.

Цього разу щасливу ставку було зареєстровано безпосередньо на нашому  сайті. Щаслива вона тому, що переможець витратив на гру всього 5 гривень, тобто заповнив один ігровий варіант. І треба ж такому статися, щоб усі зроблені прогнози виявились абсолютно точними. Як наслідок, легким дотиком руки 5 гривень перетворилися на 265 тисяч, тобто поставлена сума збільшилася у 53 000 разів! А про те, що 96 тираж не зовсім звичайний, свідчить ще одна обставина: при зірваному джекпоті жоден прогнозист не вгадав 11 результатів…

Серед іншого наш пере...

Далі


        

Головна сенсація минулого тижня трапилася ще в понеділок, коли "Атлетик" на власному полі не зміг переграти "Осасуну" (11% ставок). Памплонці вкотре підтвердили свій статус грози авторитетів, вони досі тримаються в топ-10 іспанської Ла Ліги.

Втім, левова частка несподіваних результатів має французьку прописку. Насамперед відзначаємо поразку "Ренна", проти якого восени невдало грало київське "Динамо" і з яким невдовзі зустрінеться донецький "Шахтар". "Ренн" поступився на полі "Клермона", на що було зроблено 12% ставок.

Далі


Результат матчу Йонг ПСВ Ейндховен - Венло, включеного до програми 93 тиражу лотереї Спортпрогноз, визначено жеребкуванням (40-20-40, перемога другої команди).

Матч Торкі Юнайтед - Бромлі, включений до програми 94 тиражу, не відбудеться в запланований час. Його результат також визначить жеребкування (20-40-40).

Переноси обох матчів відбулися через незадовільний стан футбольного поля внаслідок тривалих дощів. Рішення про відміну матчів були ухвалені після початку прийому ставок на 93 і 94 тиражі.


Далі


        

Минулого тижня був зірваний перший "спортпрогнозівський" джекпот у 2023 році. До цього серія без зірваних джекпотів тривала 29 тиражів, і тільки з тридцятої спроби головний виграш нарешті знайшов свого героя. За підсумками 82 тиражу всі 12 результатів вгадав мешканець Дніпра, який витратив на переможну ставку 160 гривень, а виграв майже 400 000 гривень!

Тим не менше, минулий тиждень був щедрим на сенсації, що видно з нашого хіт-параду. Відразу чотири з них мають англійську прописку, а очолює рейтинг поразка "Ліверпуля" від "Брентфорда" (8% ставок). Також звертаємо увагу на безгольову нічию між...

Далі
Ми у Viber!