0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Реєстрація

Реєстрація на сайті дає користувачу доступ до онлайн продуктів та сервісів порталу. Щоб придбати білети онлайн на порталі igra.msl.ua вам потрібно зареєструватися.

Увага!

Для роботи рекомендується використовувати браузери Chrome, Mozilla 14+, Safari, Opera 12+, IE10.

1. У правому верхньому кутку на сайті натисніть кнопку Вхід/Реєстрація або перейдіть за цим посиланням.2. Заповніть усі приведені в формі реєстрації поля та натисніть кнопку «Дальше».

3. Заповніть усі приведені в формі реєстрації поля та натисніть кнопку «Зареєструватися».4. Після прийняття даних системою, на Вашу електронну адресу буде відправлено лист-повідомлення для підтвердження реєстрації.

5. Ви отримаєте лист-повідомлення з посиланням. Для підтвердження та завершення процедури реєстрації вам потрібно перейти за вказаним у листі посиланням або скопіювати його до адресного рядку вашого браузера.6. Після переходу за посиланням ви потрапляєте на сторінку авторизації.


7. Вказавши тут ваш логін та пароль, ви потрапляєте на сторінку першого депозиту, де зможете з легкістю поповнити свій баланс будь-яким зручним способом, що представлений на сторінці.


Вітаємо! Ви зареєструвалися на сайті! Грайте в лотереї компанії «М.С.Л.» онлайн тут!

до змісту
Ми у Viber!