0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Співробітництво

Товариство з обмеженою відповідальністю "М.С.Л." (ТОВ "М.С.Л.")

Ідентифікаційний код юридичної особи: 30109292

Юридична та поштова адреси: вул. Шовковична, 50-А, м.Київ, 01024

Генеральний директор: Залізняк Іван Михайлович

Гаряча лінія:0 (800) 21 00 65

e-mail: help@msl.ua


Ви бажаєте розпочати вигідний бізнес з лідером лотерейного ринку України компанією «М.С.Л.»?


Для того, щоб почати свій особистий успішний бізнес з компанією «М.С.Л.» не потрібно ніяких інвестицій з Вашого боку.

Візьмемо в оренду приміщення або торгову площу в супермаркетах, торгових центрах, торгово-розважальних комплексах від 1 до 50 кв/м. для розміщення точок продаж «М.С.Л.».


Розглянемо всі варіанти. В різних містах.


Для цього просто заповнiть форму.


Або дiзнайтеся подробицi за телефоном 0 (800) 21 00 65

Лотерейний оператор «М.С.Л.» за власний рахунок забезпечить Вас всім необхідним обладнанням, витратними та рекламними матеріалами, які необхідні для успішного продажу лотерей.

На Вас буде працювати бездоганна репутація найбільшого лотерейного оператора Східної Європи. Компанія існує на ринку понад 45 років, її історія розпочалась з радянського «Спортлото». Зараз компанія має представництва в усіх великих містах по всій Україні, понад 5 000 точок продажів, портфель найпопулярніших лотерейних продуктів в Україні та велику кількість прихильників лотерей «М.С.Л.». Тільки з 2002 року гравці лотерей «М.С.Л.» виграли майже 8,7 мільярда гривень.

На всіх етапах співпраці Вас будуть супроводжувати висококваліфіковані співробітники лотерейного оператора «М.С.Л.».

Для того, щоб з перших днів роботи Вашої точки продажів, вона була ефективною і приносила Вам прибуток, для Вас і Ваших продавців будуть проведені високоефективні навчальні тренінги з продажу лотерей, які також застосовуються для ефективного продажу будь-якої іншої групи товарів.

До Вашої точки продажів буде прикріплений фахівець з організації продажів, який буде супроводжувати продажу і здійснювати необхідну підтримку, а технічні фахівці здійснюватимуть технічну підтримку Вашої точки продажів.

Крім перерахованого вище, лотерейний оператор «М.С.Л.» за свій рахунок здійснює трейд-маркетингові акції, які сприяють підвищенню продажів лотерей і процвітання Вашого бізнесу з продажу лотерей.

Ми пропонуємо Вам винагороду, яку Ви отримуєте автоматично при продажу лотерей. Більш того, для продавців точок продажів та їх власників наша компанія регулярно проводить спеціальні акції та заходи, які дозволять Вам заробляти ще більше.

Для того, щоб розпочати плідну та взаємовигідну співпрацю, необхідно:

1. Мати статус: Фізична особа-підприємець або юридична особа

2. Мати необхідні документи:

Для юридичної особи:

  • копія Витяги або виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та установ;
  • копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо юридична особа на єдиному податку) або 4-ОПП - якщо підприємство на загальній системі оподаткування;
  • рішення власника або Протокол зборів засновників про призначення директора підприємства, який має право підпису.

Для фізичної особи:

  • копія Витяги або виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та установ;
  • копію Свідоцтва платника єдиного податку (якщо ФОП на єдиному податку) або 4-ОПП - якщо ФОП на загальній системі оподаткування;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду ФОП.

У разі якщо договір буде підписувати Ваше довірена особа - копія паспорта та ідентифікаційного коду довіреної особи, а також нотаріально завірена довіреність на право підпису від імені ФОП або Довіреність на фірмовому бланку ФОП, яка завірена печаткою ФОП.

Ми завжди раді вітати Вас в команді наших партнерів!

Якщо у Вас є питання щодо організації співпраці, або Ви маєте бажання негайно її розпочати, зв'яжіться з нами: help@msl.ua


Для того, щоб дізнатися адреси представництв, перейдіть за посиланням


Ми у Viber!