0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Загальна інформація

Для мільйонів українців з оператором державних лотерей «М.С.Л.» пов'язані найщасливіші моменти життя, повні пристрасті, азарту і торжества перемоги.

За допомогою «М.С.Л.» звичайні люди здійснюють свої мрії та бажання.

Задля здійснення мрій учасників лотерей та задоволення їх потреб, компанія дотримується власних правил та принципів:

УЧАСНИК - найважливіша людина, яка коли-небудь приходила до точки продажу лотерей «М.С.Л.»

УЧАСНИК - не залежить від нашого існування. Ми повністю залежимо від УЧАСНИКІВ.

УЧАСНИК, який задоволений, поділиться досвідом з трьома, а незадоволений - з десятьма знайомими

УЧАСНИК - людина, яка ділиться з нами своїми бажаннями.

Наша робота полягає в тому, щоб задовольнити потреби УЧАСНИКА.

Задоволений УЧАСНИК - запорука благополуччя кожного з нас.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» має пункти розповсюдження лотерей і представництва у всіх регіонах України. Всі лотереї компанії «М.С.Л.» реалізуються через мережу сучасних електронних терміналів, замкнуту на центральну систему, яка в режимі он-лайн моніториться Державною казначейською службою України.

У портфелі компанії більше 60 державних лотерей, що мають ліцензію Міністерства фінансів України. Це весь спектр розваг для шукачів лотерейної удачі - миттєві, числові, бінго та спортивні лотереї. Серед лотерей компанії «М.С.Л.» найвідоміші лотерейні бренди: «Лото-Забава», «Мегалот», «Тіп» та «Топ», «Спортпрогноз», «Гонка на гроші» та численні миттєві лотереї.

Компанія «М.С.Л.» - провідний оператор державних лотерей, в першу чергу, завдяки досвіду, грамотному ризик-менеджменту, інноваціям та співробітникам компанії

Щорічно компанія підтверджує свою лідерську позицію, нарощуючи темпи реалізації, розробляючи нові лотерейні продукти і канали реалізації, збільшуючи суми відрахувань до державного бюджету України та суми благодійної допомоги.

Рік за роком компанія утримує лідерство на лотерейному ринку України з кількості проданих лотерейних білетів та кількості переможців.

Крім того, «М.С.Л.» одна з найбільш соціально-відповідальних компаній в Україні - за всю історію існування компанії в соціальні та благодійні проекти було інвестовано десятки мільйонів гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» завжди був і залишається крупним роботодавцем - тисячі українських громадян отримали гідну роботу і стабільний заробіток.

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей. Ця асоціація об'єднала в собі лотерейні компанії Європейських країн, Ізраїлю і деяких країн СНД.

У червні 2013 року «М.С.Л.» став першим лотерейним оператором в Україні, який отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО. Сертифікат свідчить про те, що оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси учасників лотереї.

В травні 2016 року компанія пройшла повторний незалежний закордонний аудит, та залишилася єдиним українським лотерейним оператором, який зміг підтвердити свою відданість принципам європейських стандартів та вдруге отримати «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

В травні 2019 року, представники оператора державних лотерей «М.С.Л.» уже втретє отримали від EL чергову відзнаку та визнання у вигляді нового «Сертифікату відповідності стандартам відповідальної гри».

Компанія «М.С.Л.» - єдиний представник лотерейного ринку України, який у 2013 році зміг отримати цей сертифікат та після цього ще двічі підтвердити стабільно високий рівень відповідності європейським стандартам відповідальної гри. «М.С.Л.» залишається флагманом, який задає високу планку для всього ринку лотерей та демонструє, якими мають бути сучасні соціально-відповідальні лотерейні оператори, адже для «М.С.Л.» сертифікація за стандартами EL – це частина соціальної відповідальності компанії.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го рівня від WLA. Через три роки, компанія «М.С.Л.» підтвердила відповідність стандартам відповідальної гри WLA та отримала другий сертифікат найвищого рівня.

Завдяки своєму понад 50-річному досвіду роботи, бездоганній репутації, постійним інноваціям та соціальній відповідальності компанія «М.С.Л.» здобула беззаперечну повагу закордонних колег та підсилює позитивний імідж України в світовій лотерейній спільноті.


сертифікат сертифікат сертіфикат
сертифікат сертифікат
На сьогодні ТОВ «М.С.Л.» проводить державні лотереї на підставі частини другої статті 15 Закону України «Про державні лотереї в Україні», відповідно до якої оператори лотерей, що провадили діяльність з випуску і проведення державних лотерей до моменту набрання чинності цим Законом на підставі виданих ліцензій, діють на підставі цих ліцензій до моменту закінчення терміну їх дії.

У разі відсутності нормативно-правових актів, необхідних для отримання нових ліцензій, оператори лотерей, що провадили діяльність з випуску і проведення державних лотерей до моменту набрання чинності цим Законом на підставі виданих ліцензій, продовжують свою діяльність до отримання нових ліцензій, але не більше як на три місяці з моменту набрання чинності зазначеними нормативно-правовими актами.

Нормативно-правові акти, які необхідні для видачі/отримання новий ліцензій на провадження діяльності з випуску та проведення лотерей, на сьогодні не прийняті уповноваженими державними органами. 

ТОВ «М.С.Л.» на сьогодні має статус оператора державних лотереї. Всі лотереї, оператором яких виступає компанія, мають статус державних лотерей та включені уповноваженими органами до Єдиного реєстру державних лотерей, запроваджених в Україні (реєстри за посиланням: https://www.gc.gov.ua/ua/Yedynyi-reiestr-derzhavnykh-loterei-zaprovadzhenykh-v-Ukraini.html; https://mof.gov.ua/uk/licenzuvannja).


Корпоративними правами ТОВ "М.С.Л." володіють:

  1. 1) Evolot Limited, Республіка Кіпр (99,964668174% статутного капіталу);
  2. 2) Ложенко Георгій Олександрович (0,035331826% статутного капіталу).

Кінцеві бенефіціарні власники:

  1. 1. Ложенко Георгій Олександрович (Україна);
  2. 2. Ложенко Тарас Георгійович (Україна);
  3. 3. Полосенко Олена Георгіївна (Україна);
  4. 4. Кухар Ярослав Васильович (Україна);
  5. 5. Косогов Юрій Миколайович (Україна).
Ми у Viber!