0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Подарунковий білет
Ще не знаєш, що таке подарункові білети?

«Подарунковий білет» - це сервіс за допомогою якого можна радувати близьких, які далеко від вас, або просто щоб зробити незвичайний подарунок для тих, хто поруч. Даруй білети «Лото-Забава» своїм рідним та здійснюй їх МРІЇ, адже білети можуть принести виграш до 1 000 000 грн.

Хочеш подарувати білети, але не знаєш як?

Тут все просто - натискай кнопку «Надіслати подарунок» та переходь на сторінку, де ти безпосередньо можеш подарувати білети. Там вписуй особисті дані адресата та отримувача, обирай кількість білетів на подарунок, вписуй побажання в листівку, обирай індивідуальну візуалізацію й відправляй. Хай щастить вашим близьким та нехай цей маленький подарунок зможе здійснити заповітні бажання!

Надіслати подарунок
Що робити, якщо тобі вже подарували білети?

В такому випадку на твій мобільний номер прийшло смс-повідомлення з посиланням, на яке потрібно натиснути і перейти на сторінку авторизації. Далі необхідно ввести номер свого телефону і натиснути на кнопку для підтвердження. На твій номер буде відправлено короткий код-підтвердження, який також потрібно ввести та натиснути кнопку «Отримати подарунок».

 • 1. Перейти за посиланням.
 • 2. Ввести номер телефону.
 • 3. Отримати та ввести код.
 • 4. Натиснути на кнопку
  «Отримати подарунок».

Тепер, перейшовши на сторінку подарункового білету, стає зрозуміло, хто зробив цей подарунок, скільки білетів подарував, яку листівку та яке побажання для тебе обрав. Всі подаровані білети будуть в електроному вигляді, так вони точно не загубляться.

Тепер, перейшовши на сторінку подарункового білету, стає зрозуміло, хто зробив цей подарунок, скільки білетів подарував, яку листівку та яке побажання для тебе обрав. Всі подаровані білети будуть в електроному вигляді, так вони точно не загубляться.

 • 1. Натиснути на іконку
  користувача.
 • 2. Перейти на вкладку
  «Мої ставки».
Що робити, якщо випадково видалив смс із подарунковим білетом?

Нічого страшного, подаровані білети автоматично збереглись в особистому кабінеті на сайті msl.ua. Щоб перевірити білети необхідно зайти в особистий кабінет, натиснувши на іконку користувача в верхньому правому куті на сайті. Далі потрібно авторизуватись, ввівши номер телефону, на який прийшла смс. Потім перейти в особистому кабінеті у вкладку «Мої ставки» - саме там і будуть всі подаровані білети.

Куди прийде виграш, якщо подарований білет буде виграшний?

Виграш нарахується на сайті автоматично. Гроші буде зараховано на виграшний рахунок. Щоб його перевірити потрібно буде зайти в особистий кабінет у вкладку «Баланс». Свій виграш можна забрати у будь-який зручний час.

Як забрати свій виграш?

Виграш можна вивести на будь-яку банківську карту. Детальніше про порядок виплати виграшів можна дізнатися на сторінці виплат онлайн виграшів. У разі виникнення будь-яких питань просимо звертатися до нашої Служби Підтримки.

Ми у Viber!