0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Наші партнери
  • Оперативний ЗСУ – неурядова ініціатива, волонтерський проєкт з інформування про перебіг російсько-українського збройного протистояння. Ініційований і підтримуваний волонтерської спільногою - широким колом професійних журналістів, блогерів, військових екпертів, аналітиків і інсайдерів, проєкт набув особливої ваги із початком ескалації російської збройної агресії. Базові принципи, покладені в основу діятьності інформашійного хабу проєкту – Telegram-каналу "Оперативний ЗСУ" – оперативність. достовірність. точність. повнота. Сьогодні “Telegram-канал Оперативний ЗСУ” – це інформаційний ресурс – джерело інформації, якому довіряють.

  • ТОВ «НОМІКО» - провідний український mVAS агрегатор, провайдер інтерактивного контенту та послуг в області цифрового маркетингу. З 2019 року – офіційний розповсюджувач дигітальних лотерей «М.С.Л.» під торговою маркою 8888™. Компанія надає інноваційні послуги абонентам усіх національних GSM-операторів України, а також провідним міжнародним компаніям.

  • «Датагруп» - провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу. Компанія - лідер в сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні та СНД, займає 85% вітчизняного ринку. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони і опинилася серед лідерів в географії наданих послуг зв'язку.

  • Телеканал «Еспресо ТВ» - великий творчий експеримент відомого українського журналіста Миколи Княжицького та його колег. В ефірі з листопада 2013 року. Центральне місце на каналі займають новини українського політичного, економічного, соціального, культурного та спортивного життя, а також повідомлення про події, що відбуваються за кордоном. «Еспресо ТВ» можна дивитися не тільки через канали супутникового телебачення, а й на каналі YouTube, а також на власному сайті каналу, де ведеться безперервне он-лайн мовлення.

  • «1+1» - загальнонаціональний український телеканал. Телекомпанія «Студія 1+1» була заснована у вересні 1995 року. Сьогодні технічне покриття по території України - 95%. З березня 2006 року в кабельних мережах Сполучених Штатів Америки та Канади стартувала міжнародна версія телеканалу «1+1» - «1+1 International». «1+1 International» - українсько-російськомовний канал, орієнтований, перш за все, на представників українських діаспор США і Канади та громадян України, які перебувають за кордоном.

  • Всеукраїнська лотерейна газета «Азарт від МСЛ», рік заснування - 1997, формат - А4, кількість сторінок - 32. Газета випускається щотижня по понеділках. Головна мета - інформування широких верств населення про державні лотереї «М.С.Л.»: Лото-Забава, МЕГАЛОТ, ХТО ТАМ, ШВИДКОГРАЙ, СПОРТЛІГА, Спортпрогноз тощо.

  • Асоціація рітейлерів України (RAU) - профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та компаній, безпосередньо пов’язаних з рітейлом. Асоціація заснована у квітні 2013 року. До неї входять понад 100 провідних українських і міжнародних брендів сфери роздрібної торгівлі. Місія Асоціації – спрямовувати спільні зусилля компаній роздрібної торгівлі в процесі становлення та розвитку цивілізованого ринку рітейлу України. Головними цінностями RAU є побудова довірчих партнерських відносин, а пріоритетна компетенція організації - структурний вплив на ринок шляхом об’єднання його учасників.

  • Київська мережа автозаправних станцій KLO налічує 64 АЗК з власними ресторанами, магазинами, кафе, мийками в Києві, Київській, Житомирській та Чернігівській областях. Компанія є лідером серед операторів паливного ринку в області розвитку альтернативних джерел енергії. На АЗК KLO можна обрати пальне імпортного та українського виробництва. Якість пального контролюється від нафтобаз до бензобаку відповідно до найвищих стандартів. KLO активно підтримує громадські організації в питаннях захисту навколишнього середовища, розвитку спорту, волонтерських програм.

  • Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. ТМ Saturn користується стабільним попитом у мільйонів покупців з Чехії, Польщі, Угорщини, Сербії, Румунії, України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Литви та Латвії вже понад 19 років. За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка ТМ Saturn неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями.

Ми у Viber!