0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Наші партнери
  • ТОВ «НОМІКО» - провідний український mVAS агрегатор, провайдер інтерактивного контенту та послуг в області цифрового маркетингу. З 2019 року – офіційний розповсюджувач дигітальних лотерей «М.С.Л.» під торговою маркою 8888™. Компанія надає інноваційні послуги абонентам усіх національних GSM-операторів України, а також провідним міжнародним компаніям.

  • «Датагруп» - провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу. Компанія - лідер в сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні та СНД, займає 85% вітчизняного ринку. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони і опинилася серед лідерів в географії наданих послуг зв'язку.

  • Телеканал «Еспресо ТВ» - великий творчий експеримент відомого українського журналіста Миколи Княжицького та його колег. В ефірі з листопада 2013 року. Центральне місце на каналі займають новини українського політичного, економічного, соціального, культурного та спортивного життя, а також повідомлення про події, що відбуваються за кордоном. «Еспресо ТВ» можна дивитися не тільки через канали супутникового телебачення, а й на каналі YouTube, а також на власному сайті каналу, де ведеться безперервне он-лайн мовлення.

  • «1+1» - загальнонаціональний український телеканал. Телекомпанія «Студія 1+1» була заснована у вересні 1995 року. Сьогодні технічне покриття по території України - 95%. З березня 2006 року в кабельних мережах Сполучених Штатів Америки та Канади стартувала міжнародна версія телеканалу «1+1» - «1+1 International». «1+1 International» - українсько-російськомовний канал, орієнтований, перш за все, на представників українських діаспор США і Канади та громадян України, які перебувають за кордоном.

  • Всеукраїнська лотерейна газета «Азарт від МСЛ», рік заснування - 1997, формат - А4, кількість сторінок - 32. Газета випускається щотижня по понеділках. Головна мета - інформування широких верств населення про державні лотереї «М.С.Л.»: Лото-Забава, МЕГАЛОТ, ХТО ТАМ, ШВИДКОГРАЙ, СПОРТЛІГА, Спортпрогноз тощо.

  • Асоціація рітейлерів України (RAU) - профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та компаній, безпосередньо пов’язаних з рітейлом. Асоціація заснована у квітні 2013 року. До неї входять понад 100 провідних українських і міжнародних брендів сфери роздрібної торгівлі. Місія Асоціації – спрямовувати спільні зусилля компаній роздрібної торгівлі в процесі становлення та розвитку цивілізованого ринку рітейлу України. Головними цінностями RAU є побудова довірчих партнерських відносин, а пріоритетна компетенція організації - структурний вплив на ринок шляхом об’єднання його учасників.

  • Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. ТМ Saturn користується стабільним попитом у мільйонів покупців з Чехії, Польщі, Угорщини, Сербії, Румунії, України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Литви та Латвії вже понад 19 років. За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка ТМ Saturn неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями.

М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!