0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Наші партнери
  • Оперативний ЗСУ – неурядова ініціатива, волонтерський проєкт з інформування про перебіг російсько-українського збройного протистояння. Ініційований і підтримуваний волонтерської спільногою - широким колом професійних журналістів, блогерів, військових екпертів, аналітиків і інсайдерів, проєкт набув особливої ваги із початком ескалації російської збройної агресії. Базові принципи, покладені в основу діятьності інформашійного хабу проєкту – Telegram-каналу "Оперативний ЗСУ" – оперативність. достовірність. точність. повнота. Сьогодні “Telegram-канал Оперативний ЗСУ” – це інформаційний ресурс – джерело інформації, якому довіряють.

  • «Датагруп» - провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу. Компанія - лідер в сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні та СНД, займає 85% вітчизняного ринку. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони і опинилася серед лідерів в географії наданих послуг зв'язку.

  • Всеукраїнська лотерейна газета «Азарт від МСЛ», рік заснування - 1997, формат - А4, кількість сторінок - 32. Газета випускається щотижня по понеділках. Головна мета - інформування широких верств населення про державні лотереї «М.С.Л.»: Лото-Забава, МЕГАЛОТ, ХТО ТАМ, ШВИДКОГРАЙ, СПОРТЛІГА, Спортпрогноз тощо.

  • Асоціація рітейлерів України (RAU) - профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та компаній, безпосередньо пов’язаних з рітейлом. Асоціація заснована у квітні 2013 року. До неї входять понад 100 провідних українських і міжнародних брендів сфери роздрібної торгівлі. Місія Асоціації – спрямовувати спільні зусилля компаній роздрібної торгівлі в процесі становлення та розвитку цивілізованого ринку рітейлу України. Головними цінностями RAU є побудова довірчих партнерських відносин, а пріоритетна компетенція організації - структурний вплив на ринок шляхом об’єднання його учасників.

  • Київська мережа автозаправних станцій KLO налічує 64 АЗК з власними ресторанами, магазинами, кафе, мийками в Києві, Київській, Житомирській та Чернігівській областях. Компанія є лідером серед операторів паливного ринку в області розвитку альтернативних джерел енергії. На АЗК KLO можна обрати пальне імпортного та українського виробництва. Якість пального контролюється від нафтобаз до бензобаку відповідно до найвищих стандартів. KLO активно підтримує громадські організації в питаннях захисту навколишнього середовища, розвитку спорту, волонтерських програм.

Ми у Viber!