0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Ньюкасл - Ліверпуль: матч імені Ісака! Прогноз на 010 тираж

Минулий тиждень знову обійшовся без зірваних джекпотів у "Спортпрогнозі", після чого розмір головного призу збільшився до 1 100 000 грн! Саме стільки буде на кону у 010 тиражі, розіграш якого відбудеться в понеділок.

Програму відкривають "Ньюкасл" і "Ліверпуль", які закриють другий тур чемпіонату Англії. На старті АПЛ "Ньюкасл" втратив очки на полі "Астон Вілли" (0:0), тоді як "Ліверпуль" розібрався з "Борнмутом" (4:2).

Після несподіваного чемпіонства в минулому сезоні "Ліверпуль" не шкодує грошей на трансферному ринку. Втім, головну угоду наразі не вдалося закрити, адже Александер Ісак досі залишається гравцем "Ньюкасла".

Керівництво "сорок" відмовляється його відпускати, що спровокувало гучний конфлікт між футболістом і клубом. Шведський форвард пропустив перший тур і саботує тренувальний процес, а "Ньюкасл" відхилив пропозицію "Ліверпуля" продати Ісака за 140 млн євро. У будь-якому разі, розв'язка цієї історії вже близько, адже трансферне вікно закривається за кілька днів.


Актуальну інформацію про лотерею тото "Спортпрогноз" ви можете знайти на наших сторінках у Telegram і Facebook.

Спортпрогноз у Telegram: https://t.me/sportprognoz_MSL

Спортпрогноз у Facebook: https://www.facebook.com/sportprognozvidmsl


Прийом ставок на 010 тираж триватиме до 18:55. Бажаємо вдалих прогнозів!


Ми у Viber!