0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Розминка перед збірними. Прогноз на 668 тираж

Вихідні порадували великою кількістю топових матчів, та в понеділок теж буде чимало футболу. Різниця в тому, що футбол цей далеко не топовий, оскільки вже за кілька днів на авансцену вийдуть національні збірні.

Тираж із порядковим номером 668 досить специфічний за своїм наповненням, але джекпот, який стоїть на кону, абсолютно справжній. Той, хто вгадає всі 12 результатів, заробить 280 000 гривень!

Відкривають програму "Жирона" та "Альмерія", що в минулому сезоні боролися за путівку в іспанську Ла Лігу. Зараз "Жирона" дещо відступила від колишніх позицій, тоді як "Альмерія" підтримує високий рівень. Кілька років тому "Палермо" втратив професійний статус і тепер пробивається нагору з самих низів італійського футболу. "Вернаму" є основним претендентом на путівку до елітного дивізіону чемпіонату Швеції, а "Корітіба" лідирує в бразильській Серії Б. У той же час "Тальєрес" несподівано сильно стартував у чемпіонаті Аргентини і на даний момент лідирує за втраченими очками, хоча формально перше місце посідає "Рівер Плейт".

Бажаємо вдалих прогнозів!


Ми у Viber!