0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Італійські розбірки і не тільки. Прогноз на 654 тираж

Чи не головний матч понеділка відбудеться в чемпіонаті Італії. Між собою зіграють "Удінезе" і "Наполі", які досить вдало стартували в новому сезоні. Та якщо неаполітанці традиційно претендують на високі місця, то від "Удінезе" подібної впевненості ніхто не чекав. Втім, успішний старт далеко не завжди є запорукою високого місця на фініші сезону...

Влітку головним тренером "Наполі" був призначений Лучано Спаллетті. Його команда виступає на два фронти, розриваючись між чемпіонатом Італії та Лігою Європи. Стартовий матч на євроарені був зіграний у четвер, коли "Наполі" відвоював нічию на полі "Лестера" (2-2). Та якщо після цього команда віддасть очки "Удінезе", англійські старання підопічних Спаллетті ніхто не оцінить.

"Фіорентина" та "Інтер" зіграють у вівторок. Влітку обидві команди отримали нових наставників: флорентійців очолив Вінченцо Італьяно, а "чорно-сині" продовжили виступи під керівництвом Сімоне Індзагі. Крім цього, "Фіорентина" зберегла свого головного бомбардира Влаховича, тоді як "Інтер" покинув Ромелу Лукаку. Загалом є підстави вважати, що "фіалки" зроблять крок вперед у порівнянні з минулим сезоном, а ось "Інтеру" буде вкрай складно зберегти чемпіонський рівень.

Бажаємо вдалих прогнозів!


Ми у Viber!