0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
На кону - 600 000 гривень! Прогноз на 651 тираж

"Спортпрогнозівський" джекпот тримається вже більше місяця, його не можуть зірвати у 35-ти тиражах поспіль. Судячи з вашої ігрової активності на початку осені, охочих заволодіти головним виграшем стає дедалі більше. Немає сумнівів, що і 651 тираж викличе підвищений інтерес, адже на кону фантастичні 600 000 гривень!

Потрібно відзначити, що тираж проходитиме протягом двох днів. Це зроблено для того, щоб наповнити програму виключно матчами європейських топ-чемпіонатів. Відкривають тираж три поєдинки англійської Прем'єр-ліги.

"Ньюкасл" і "Лідс" розпочали сезон вкрай невдало - наразі ці команди обходяться без перемог. Ще гірше стартував "Норвіч", який програв чотири матчі з чотирьох із загальною різницею 1-11. "Астон Віллі" вкрай складно зберегти рівень минулого сезону, адже влітку вона залишилася без свого лідера Джека Гріліша. Проте "Евертон" видав упевнений старт під керівництвом Рафи Бенітеса, якого вперто не сприймають вболівальники "ірисок".

У чемпіонаті Італії "Сассуоло" робить перші кроки під керівництвом Алессіо Діонізі, який змінив на чолі команди Роберто Де Дзербі. Також нового наставника влітку отримала "Фіорентина". Ним став Вінченцо Італьяно, якого в Італії вважають одним із найпрогресивніших фахівців. Цікаво, що спершу головним тренером флорентійців був призначений Дженнаро Гаттузо, та вже за місяць він посварився з керівництвом і голосно грюкнув дверима.

Головною подією стартового відрізка чемпіонату Франції став провал чинного чемпіона. Нинішній "Лілль" навіть близько не схожий на ту команду, яка зовсім недавно залишила з носом "ПСЖ". У той же час "Ланс" уже другий сезон поспіль демонструє стабільні результати і точно не має наміру програвати суботню зустріч.

Бажаємо вдалих прогнозів!


Ми у Viber!