Як ми вже розповідали, УЕФА дискваліфікувала харківський Металіст з цьогорічного розіграшу Ліги Чемпіонів за участь нібито у договірному матчі із львівськими Карпатами у квітні 2008-ого року. І хоч харків’яни оскаржили це рішення у всіх можливих апеляційний інстанціях, але бажаного результату, схоже, не досягли.
У понеділок на офіційному сайті УЕФА з’явилась інформацію про підготовку німецького Шальке до першого матчу плей-офф кваліфікації Ліги Чемпіонів, який відбудеться в середу у Гельзенкірхені. І суперником господарів Євроасоціація вказує саме грецький ПАОК. Таким чином у харківського Металіста залишається все менше шансів продовжити боротьбу у найпрестижнішому футбольному турнірі Старого Світу.
Вхід в особистий кабінет
Завершення реєстрації
На жаль на вашому рахунку недостатньо коштів для покупки квитка.
Швидка покупка
Аккаунт із зазначеним номером телефону вже існує. Будь ласка, введіть пароль.
Швидка покупка
З Вашого рахунку буде знято 0 грн.
Налаштування вашого браузера не дозволяють провести швидку покупку.
Улюблені лотереї "М.С.Л." в твоєму смартфоні. Встановлюйте додаток
Натисніть "Поділитися"
Виберіть "На екран додому"
Іконка програми відобразиться на вашому екрані і ви зможете в будь-яку хвилину купити квитки улюблених лотерей або перевірити виграш.