Джек-пот зростає. Результати 12-ти матчів 167-ого тиражу лотереї "Спортпрогноз" не передбачив жоден гравець. Головною несподіванкою розіграшу стала перемога Металіста, який здобув вольову перемогу над Зенітом в рамках об'єднаного турніру в Ізраїлі. В успіх харків'ян повірили лише 14-ть відсотків прогнозистів. Не набагато більше поставили і на перемогу АЗ Аклмаара, який в чемпіонаті Нідерландів здолав на виїзді одного з претендентів на титул Вітесс. Аклмаарцям віддали перевагу лише трохи більше 15-ти відсотків гравців.
Відтак, результати 12-ти матчів не передбачив ніхто. Близькими до цього були 7-ро прогнозистів, яким підкорились 11-ть пар. Вони виграли по майже три тисячі гривень кожен. А 64-ри гравці за 10-ть вгаданих матчів по 367 гривень. Ми вітаємо шанувальників "Спортпрогнозу" з цими здобутками та бажаємо перемог у майбутньому. А джек-пот тим часом зростає. Переможець наступного тиражу може виграти вже 140 тисяч гривень. Не прогав свій шанс!
Вхід в особистий кабінет
Завершення реєстрації
На жаль на вашому рахунку недостатньо коштів для покупки квитка.
Швидка покупка
Аккаунт із зазначеним номером телефону вже існує. Будь ласка, введіть пароль.
Швидка покупка
З Вашого рахунку буде знято 0 грн.
Налаштування вашого браузера не дозволяють провести швидку покупку.
Улюблені лотереї "М.С.Л." в твоєму смартфоні. Встановлюйте додаток
Натисніть "Поділитися"
Виберіть "На екран додому"
Іконка програми відобразиться на вашому екрані і ви зможете в будь-яку хвилину купити квитки улюблених лотерей або перевірити виграш.