Сандерленд набрав блискучу форму. Після перемоги над Манчестер Юнайтед у першому матчі півфіналу Кубка Ліги «чорні коти», вже в рамках Прем’єр-Ліги, грали у Лондоні проти Фулхема. Втім, у другу поспіль «вікторію» команди Густаво Пойетта українські прогнозисти чомусь не повірили. На Сандерленд було зароблено лише 12 відсотків усіх ставок, а він взяв, та й переміг, розгромивши «дачників» з рахунком 4:1. Несподіваною для гравців стала і поразка Валенсії у Віго. Сельта, пропустивши першою, змогла переломити хід поєдинку, вирвавши перемогу – 2:1. На такий результат поставили лише 15 відсотків прогнозистів. Не повірили гравці і в усіх Вест Хема у виїзній зустрічі проти Кардіфф Сіті. На перемогу «молотобійців», які виграли з рахунком 2:0, було поставлено 15 відсотків усіх ставок. А довершує хіт-парад несподівано нічия у матчі Ельче – Севілья. На «мир» у цьому протистоянні ризикнув поставити лише кожен п’ятий прогнозист.
Таким чином, результати 12-ти і навіть 11-ти матчів не вгадав жоден гравець. А підсумок 10-ти пар вдалося передбачити лише одному прогнозисту. За це від компанії МСЛ та лотереї «Спортрогноз» він отримає майже 36 тисяч гривень. Грайте та вигравайте разом з нами! Удачі!
Вхід в особистий кабінет
Завершення реєстрації
На жаль на вашому рахунку недостатньо коштів для покупки квитка.
Швидка покупка
Аккаунт із зазначеним номером телефону вже існує. Будь ласка, введіть пароль.
Швидка покупка
З Вашого рахунку буде знято 0 грн.
Налаштування вашого браузера не дозволяють провести швидку покупку.
Улюблені лотереї "М.С.Л." в твоєму смартфоні. Встановлюйте додаток
Натисніть "Поділитися"
Виберіть "На екран додому"
Іконка програми відобразиться на вашому екрані і ви зможете в будь-яку хвилину купити квитки улюблених лотерей або перевірити виграш.