0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
У Швеції без сюрпризів і поразка бразильського лідера. Аналіз 616 тиражу

Програму 616 тиражу відкривали дві зустрічі чемпіонату Швеції, у кожні з яких аутсайдери турніру приймали представників лідируючої групи. Сюрпризів у цих матчах не сталося, і гості повернулися додому з трьома очками. Успіх "Юргордена" і "Геккена" ви оцінили у 76% і 62% ставок відповідно. А загалом показник "угадуваності" 50% був перевищений у чотирьох парах, що є ознакою достатньо простого тиражу.

Але на кожен очікуваний результат знайшлася своя сенсація. Зокрема, у бразильській Серії Б на своєму полі програв лідер. В анонсі тиражу ми попереджали, що "Аваї" і "Новорізонтіно" - команди приблизно одного рівня, про що свідчила різниця в чотири очки в турнірній таблиці. А після того, як "Новорізонтіно" здобув гостьову перемогу, його відставання від "Аваї" зменшилося до одного очка. Залишається додати, що на сенсаційну перемогу гостей було зроблено менше 9% ставок.

Тим часом у Кубку Аргентини несподівано поступився "Росаріо Сентраль" (15%), а в чемпіонаті Норвегії "Крістіансунн" завдав поразки "Фредрикстаду" (19%). Тираж став значно складнішим завдяки матчам бразильської Серії С, де взагалі не було фаворитів.

У підсумку ми отримали черговий тираж без жодного переможця. Ніхто не вгадав 12, 11 або 10 результатів, і навіть "дев'ятка" у нас лише одна. Джекпот тримається вже 36 тиражів, а наступного разу на кону буде 595 000 грн. До речі, в тиражі з порядковим номером 617 будуть представлені обидва півфінали Євро-2024.Ми у Viber!