technical works
«М.С.Л.» розпочав «Благодійну лотерею ДАР» - «Допоможемо Армії Разом» Читати

«Лото-Забава» повернулася! Читати
0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Криза "Фламенго" і дербі Нью-Йорка. Прогноз на 888 тираж

Поки європейські клуби здебільшого відпочивають, усі події 888 тиражу проходитимуть за океаном. Основу тиражу складають матчі 1/8 фіналу Кубка Бразилії, де переможці визначатимуться за сумою двох поєдинків. Перші матчі відбудуться в ніч на четвер.

Програму відкривають "Атлетико Мінейро" і "Фламенго", що в неділю зустрічалися в рамках чемпіонату. "Фламенго" останнім часом переживає кризовий період, команда змінила головного тренера. Але перевага "Атлетико Мінейро" все одно була майже беззаперечною, що втілилося у перемогу з рахунком 2-0. Зараз господарі знову будуть фаворитами, адже вони значно краще підготовлені на сьогоднішній день. У той же час форма "Фламенго" залишає бажати кращого, гості залюбки погодяться на нічию.

У Кубку Бразилії фаворит присутній чи не в кожній парі. Особливо високі шанси у "Корінтіанса", а ще "Атлетико Паранаенсе" гратиме проти суперника, що виступає дивізіоном нижче. У Кубку Аргентини протистояння складається з одного матчу, а у фіналі чемпіонату Колумбії суперники проведуть дві зустрічі. В чемпіонаті Парагваю відбудеться принципове дербі Асунсьйона, у якому вищими шансами на перемогу володіють номінальні гості. І нарешті у "Спортпрогнозі" знайшлося місце для Кубку США, в рамках якого відбудеться дербі Нью-Йорка.

Бажаємо вдалих прогнозів!


Ми у Viber!