technical works
Верифікація за допомогою застосунку Дія тимчасово недоступна. Доступна верифікація шляхом заповнення особистих даних та надання копій документів.
00:00
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Жіночі сенсації у «Спортпрогнозі»! Аналіз 085 тиражу

Поки національні збірні готувалися до вирішальних відбіркових матчів, на прогнозистів чекала серія доволі специфічних і водночас складних тиражів. І треба ж такому статися, щоб в одному з них був зірваний 12-й джекпот у 2025 році! Мешканець Одеси зіграв за системою і виграв понад 450 000 грн у 084 тиражі, відтак у середу учасники боролися за стартові 250 000 грн.

За сенсації цього разу відповідала жіноча Ліга чемпіонів, представлена в тиражі чотирма матчами. Найбільше постаралися футболістки туринського "Ювентуса", які на виїзді переграли мадридський "Атлетико" (16% ставок). Крім цього, доволі несподіваною була нічия між "Бенфікою" і "Твенте" (19%). Тим часом лондонський "Арсенал" у статусі чинного переможця турніру поступився мюнхенській "Баварії" (44%).

З іншого боку, відразу чотири зустрічі мають показник "угадуваності" в межах 60-70 відсотків. Але прогнозистам це особливо не допомогло, і тільки один із них виграв 3376 грн за вгадану "десятку".


Актуальну інформацію про лотерею тото "Спортпрогноз" ви можете знайти на наших сторінках у Telegram і Facebook.

Спортпрогноз у Telegram: https://t.me/sportprognoz_MSL

Спортпрогноз у Facebook: https://www.facebook.com/sportprognozvidmsl



Ми у Viber!