technical works
Верифікація за допомогою застосунку Дія тимчасово недоступна. Доступна верифікація шляхом заповнення особистих даних та надання копій документів.
00:00
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Перемога — для Ярмолюка, чемпіонство — для «М’єльбю»! Аналіз 062 тиражу

П'ять сенсацій в одному тиражі - це занадто складно навіть для досвідчених прогнозистів. Однак саме такий тираж відбувся в понеділок.

Сенсація №1 - гостьова перемога "Бургоса" над лідером Сегунди (11% ставок). Сенсація №2 - поразка "Віллема" другій команді АЗ (13%). Сенсація №3 - домашній успіх "Петролула" у грі проти ЧФР (14%). Крім цього, "Дордрехт" поступився "Валвейку", а "Хальмстад" виявився сильнішим за "Дегерфорс" (по 15%).

Також варто привітати Єгора Ярмолюка з черговим успішним матчем у складі "Брентфорда". Його команда впевнено розібралася з "Вест Хемом", а сам українець знову відіграв усі 90 хвилин.

Тим часом сенсаційним чемпіоном Швеції достроково став "М'єльбю" - клуб із рибацького селища на півтори тисячі мешканців. Чемпіонство було оформлене завдяки гостьовій перемозі над "Гетеборгом" (43%).

У підсумку ми отримали черговий тираж без жодного виграшу. Навіть "дев'ятку" вгадали тільки троє учасників, тоді як наступного разу на кону буде 690 000 грн!


Актуальну інформацію про лотерею тото "Спортпрогноз" ви можете знайти на наших сторінках у Telegram і Facebook.

Спортпрогноз у Telegram: https://t.me/sportprognoz_MSL

Спортпрогноз у Facebook: https://www.facebook.com/sportprognozvidmsl



Ми у Viber!