0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Правила гри

«Гонка на гроші» - це сучасна гра, де розіграш проходить кожні 5 хвилин 7 днів на тиждень. 

Це унікальна лотерея, бо в ній відсутній традиційний для лотерей лототрон, замість якого є цікаве, динамічне, розважальне, комп’ютерне видовище – гонки віртуальних автомобілів. Переможців заїздів визначає генератор випадкових чисел.

Взяти участь в цій грі можна в ЛОТО маркетах та на фірмових столах МСЛ. Адреси можна дізнатись тут, в регіональних представництвах МСЛ та на гарячій лінії: 0(800) 21-00-65.

Як же грати в цю гру??

Беріть безкоштовну термінальну карточку на точці розповсюдження лотерей МСЛ.

У полі «Позначте переможців заїздів» в кожному з 4 горизонтальних полів закресліть по 1 числу - від 1 до 10.

Також можна закреслити поле «автоматична гра», і комп’ютер сам обере числа, які будуть брати участь у заїзді.

Далі треба зробити позначку в полі «Оберіть тип гри», цим Ви вирішуєте, яку суму виграшу хочете отримати.

Обравши тип гри А (точна послідовність) та вгадавши точну послідовність всіх 4-х заїздів Ви можете претендувати на виграш  8 000 грн.

Обравши тип гри Б (будь-яка послідовність) Ви можете виграти гроші за вгадані 4 числа незалежно від послідовності приїзду машинок до фінішу.

У цьому типі гри є такі варіанти:

- Вгадавши 4 числа в будь-якому порядку Ваш виграш становитиме 400 грн.

- Якщо Ви вгадали 4 числа, 2 з яких однакові (наприклад, 2, 0, 2, 9), Ваш виграш становитеме 800 грн.

- У випадку вгадування 4 чисел, які складають 2 пари однакових чисел (наприклад, 2, 5, 2, 5), в будь-якому порядку виграш буде 1600 грн.

- А якщо вгадали 4 числа у будь-якому порядку із яких три однакові (наприклад, 7, 2, 7, 7), то отримаєте 2000 грн.

Обравши тип гри В (точна відповідність перших 2-х заїздів або одного 1-го заїзду) Ви будете переможцем, якщо вгадаєте перших 2-х переможців, у цьому випадку Ви отримаєте 80 грн, або якщо вгадаєте лише одного переможця 1-го заїзду, у цьому випадку Ви отрмаєте 8 грн. 

Обравши тип гри Г (точна відповідність останніх 2-х заїздів або одного останнього заїзду) Ви будете переможцем, якщо вгадаєте останніх 2-х переможців, у цьому випадку Ви отримаєте 80 грн, або якщо вгадаєте лише одного переможця останнього заїзду, у цьому випадку Ви отримаєте 8 грн. 

Розмір призів для типів гри В та Г (при вартості ігрового варіанту 2 гривні) встановлено Наказом оператора №349 від 5 жовтня 2012 року.

Обравши тип гри Д (переможець заїзду), Ви виграєте 5 грн. (при ставці 2 грн.), якщо одне із двох обраних Вами чисел співпаде із виграшним числом.

У полі «Зробіть ставку» відмітьте ту суму, на яку бажаєте грати.

Мінімальна вартість сплати участі 2 грн. Граючи на 4 грн, 6 грн та 8 грн, Ви можете збільшити Ваші виграші у 2, 3 та 4 рази.

І останнє поле в термінальній карточці «Участь ставки у наступних тиражах». Зробивши в ньому позначку, Ви обираєте, у скількох наступних тиражах додатково зіграє Ваша ставка.

Зробивши всі ці дії, залишайтесь на точці продажів, та спостерігайте за динамічним розіграшем – гонок віртуальних машинок.

Згідно із законодавством України учсниками лотереї можуть бути тільки особи, що досягли 18 років.

Ми у Viber!