0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Я граю вперше

Гонка на гроші

Дожени удачу!

Державна лотерея «Гонка на гроші» - це унікальна лотерея, яка суттєво відрізняється від традиційних, - сучасна, динамічна, захоплююча! Вона базується на нових сучасних технологіях, які стрімко увірвалися в наше життя останнім часом. «Гонка на гроші» - це крок у майбутнє. І це ваш шанс уже сьогодні, зараз вигравати реальні гроші кожні 5 хвилин! Адже саме з такою небаченою досі швидкістю проводяться розіграші лотереї в режимі реального часу он-лайн. Кожні 5 хвилин ви можете виграти до 32 000 гривень!!!

У цій лотереї все незвично та сучасно. І зіграти в «Гонку на гроші» можна в сучасних фірмових магазинах лотерей МСЛ «ЛОТО маркет», обладнаних сучасною комп’ютерною та телевізійною технікою. Ці магазини є в усіх великих та середніх містах, країни, в обласних та районних центрах, тож більшість із вас має можливість стати учасником і свідком напружених та цікавих лотерейних відео автогонок, в яких виграють реальні гроші!

Гонки віртуальні – виграші реальні!

В лотереї «Гонка на гроші» немає лототрону, кульок, взагалі відсутнє звичне лотерейне обладнання. Натомість є цікаве, динамічне комп’ютерне видовище – гонки віртуальних автомобілів, яке транслюється з центральної системи лотерейного оператора водночас на всю країну! Кожні 5 хвилин проводиться новий розіграш. У кожному розіграші – 4 заїзди. В кожному заїзді беруть участь 10 автомобілів із номерами від 1 до 10.

Хто прийде до фінішу першим, хто переможе в заїздах? Це вирішується шляхом розіграшу за допомогою генератора випадкових чисел. Завдання учасників лотереї – зробити ставки на майбутніх переможців гонок (заїздів), щоб виграти швидкі гроші! При мінімальній ставці 2 грн. призові суми становлять від 8 грн. до 8 000 грн. Ви можете збільшити ставку в 2, 3 або 4 рази, відповідно збільшуючи суми ваших виграшів до 32 000 гривень!

Робимо перші ставки. Обираємо собі виграші!

Заходьте до «ЛОТО маркету», подивіться, як проходять розіграші, та починайте грати. Візьміть безкоштовну ігрову картку лотереї «Гонка на гроші». В полі «Позначте переможців заїздів» закресліть у кожній із 4-х горизонталей по одному числу від 1 до 10, тобто визначте переможців майбутніх заїздів. А можете доручити цей вибір комп’ютеру, закресливши в картці поле «Автоматична гра». Тим чи іншим способом ви обрали переможців 4-х заїздів, а що далі?

А далі вам треба обрати «Тип гри», тобто вирішити, яку суму виграшу ви хочете виграти.

Найбільший виграш можна отримати, вгадавши в точній послідовності переможців усіх 4-х заїздів, тобто закресливши в полі «Оберіть тип гри» літеру «а».

Припустимо, що ви назвали переможцем першого заїзду автомобіль № 3, другого – № 5, третього – № 1 і четвертого – № 10. Якщо всі 4 заїзди закінчилися саме таким чином – ви виграли максимальний приз! Але який саме, на яку суму? Це залежить від вашої ставки:

якщо ви заплатили 2 грн. – ваш виграш становить  8 000 грн.

якщо 4 грн. –  16 000 грн.

якщо 6 грн. –  24 000 грн.

якщо 8 грн. –  отримаєте 32 000 грн.

За лічені хвилини просто на ваших очах відбувається розіграш лотереї «Гонка на гроші», в якому ви можете виграти великі гроші! Так азартно, цікаво, весело робити ставки й уболівати за своїх гонщиків. Так приємно граючись вигравати реальні гроші!

Шукаємо шляхи до перемоги

Ще одна приємна й, до речі, дуже сучасна особливість лотереї «Гонка на гроші» - це можливість самому обирати шляхи до перемоги. Наприклад, ви хочете підвищити свої шанси на перемогу, але при цьому не претендуєте на максимальний виграш. Чудово, тоді у вас є можливість обрати один із чотирьох «типів гри»:

- будь-яка послідовність;

- перші 2 заїзди;

- останні 2 заїзди;

- переможці заїздів.

Давайте спробуємо віртуально зіграти за цими типами гри.

«б» Будь-яка послідовність. Уявімо, що ви обрали цей тип гри (закресливши в ігровій картці літеру «б»), а заїзди закінчилися не так, як ви передбачали. Скажімо, переможцями стали відповідно номери 10, 5, 3, 1, тобто обрані вами, але в іншій послідовності.  Якщо б ви обрали «Точну послідовність» - ваша ставка була б не виграшною, але ви обрали інший тип гри – «Будь-яка послідовність», і виграли швидкі гроші! При ставці 2 грн. ваш виграш становить 400 грн. Більша ставка – більший виграш.

У цьому типі гри (б) ваші виграші значно збільшаться у таких випадках:

- якщо закреслили 3 однакові числа (скажімо 7, 2, 7, 7), і ваш прогноз справдився – 2 000 грн.;

- якщо закреслили 2 пари однакових чисел (скажімо 5, 3, 3, 5), і вони випали – 1 600 грн.;

- якщо закреслили 2 однакових числа (скажімо 2, 1, 2, 9), і вони перемогли в гонці – 800 грн.

«в» Перші 2 заїзди. «г» Останні 2 заїзди.

Ви отримаєте виграш у разі точного збігу з вашим прогнозом 2-х перших – тип «в», або 2-х останніх – тип «г» заїздів. Увага! Вгадавши навіть ОДНЕ число, ви отримаєте виграш! Це станеться, якщо вгадаєте результат першого заїзду (граючи тип «в») або останнього заїзду (граючи тип «г»).

«д» - "Переможці заїздів" - співпадіння одного з двох чисел, відзначених гравцем серед десятки чисел в обраному заїзді, з виграшним числом у цьому заїзді.

Для типу гри Д в ігровому полі виберіть і позначте 2 числа з діапазону від 1 до 10 в одному або кількох заїздах (від 1-го до 4-х). Та зробіть позначку у полі "Номери заїздів" щодо номера заїзду, в якому Ви обираєте 2 числа з діапазону від 1 до 10. Ви можете одночасно обрати від 1-го до 4-х заїздів, у яких бажаєте вибрати переможців. Комбінація з двох чисел в одному заїзді - це Ваш один ігровий варіант.

Виберіть вартість ставки (2 грн, 4 грн, 6 грн або 8 грн), зробивши позначку у спеціальному полу.

Якщо Ви бажаєте, щоб вибір зробив комп'ютер, залиште позначку у спеціальному вікні "Автоматична гра".

Якщо Ви бажаєте, щоб ставка додатково взяла учать у декількох наступних тиражах, позначте кількість послідовних тиражів у відповідній клітинці поля для реєстрації багатотиражної гри внизу картки.

Помножуємо виграші багатотиражною грою!

Ваша ставка може взяти участь не в одному, а відразу в кількох тиражах, таким чином помножуючи ваші виграші. Для цього в ігровій картці передбачено поле «Участь ставки в наступних тиражах». Позначте в цьому полі кількість наступних тиражів, у яких ви хочете взяти участь (вони додаються до першого), та оплатіть відповідну кількість ставок.

Зробивши ставки, обов’язково візьміть у розповсюджувача «Чек гравця», який засвідчує факт сплати ставки та гарантує отримання виграшу в разі вдалої гри.

Отримуйте свої виграші!

Звичайно, найцікавіше грати в лотерею «Гонка на гроші», спостерігаючи за ходом змагання на великому моніторі в «ЛОТО маркеті», та азартно вболіваючи за своїх фаворитів. Але якщо у вас не вистачило часу для того, щоб стати свідком – це не проблема, адже ви у будь-який час можете прийти та перевірити на терміналі результати своєї гри.

Виграші можна отримати безпосередньо на точці продажу лотереї вже через 5 хвилин після закінчення чергового розіграшу! Прийом чеків здійснюється протягом 30 днів із дня початку виплат.

Приємно зазначити, що в лотереї «Гонка на гроші» дуже великий призовий фонд. І це ще один привід для того, щоб зробити свою першу ставку й виграти перші швидкі гроші!

Ми у Viber!