0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Джекпот за 5 гривень!

Десять володарів джекпоту в одному тиражі — велика рідкість для "Спортпрогнозу". Але саме так трапилося зовсім недавно, коли проходив розіграш 059 тиражу. В усьому "винен" форвард київського "Динамо" Беньямін Вербич, який забив переможний гол у ворота "Маріуполя" на останніх хвилинах. Словенець не лише допоміг своїй команді обіграти принципового суперника, але й не дозволив відбутися гучній сенсації. Якби не його точний удар, то і джекпот залишився б цілим.

Прогнозисти, що вгадали 12 результатів, розділили між собою 410 000 гривень. Четверо з них зробили ставки безпосередньо на нашому сайті. Найбільша з них — на 4320 гривень. А ось 48-річний мешканець Миколаєва Юрій Нікуров витратив на гру всього 5 гривень, зареєструвавши свою ставку в «Лотомаркеті» на Центральному ринку. Але теж вгадав 12 результатів і теж став володарем джекпоту! Як таке могло статися, розповідає сам переможець:

— Розпочав грати в "Спортпрогноз" у серпні. Раніше грав тільки в "Спортлігу", поки знайомі не запропонували спробувати дещо іншу гру. Я спробував і відразу вгадав "дев'ятку". З тих пір грав майже в кожному тиражі і "дев'ятку" вгадував чотири рази. І ось нарешті дочекався свого першого "спортпрогнозівського" виграшу! Впевнений, що він не останній. Планую виграти ще в цьому році.

— А Ви завжди ставите на тираж по 5 гривень?

— Так, завжди роблю по одній ставці. Для мене головне, щоб поруч були коефіцієнти "Спортліги". Аналізую їх по кожній парі. Можна навіть сказати, прицінююся. А потім роблю остаточний висновок.

— Чи не було відчуття, що саме цей тираж стане щасливим?

— Воно з'явилося тільки після першого дня, коли вгадав шість із шести. На другий день був Кубок України і матч між "Маріуполем" і "Динамо". Спочатку виграв наш "Миколаїв", потім — "Минай" і "Дніпро-1". Нічия між "Інгульцем" і "Карпатами" у мене не викликала сумнівів. І нарешті, той самий гол Вербича у ворота "Маріуполя" на останніх хвилинах. Щоправда, цей матч я не дивився, тому й переживання обійшли мене стороною. Дізнався рахунок тільки по факту.

— Ви розуміли, що тираж вийшов досить легким і джекпотом доведеться поділитися з іншими прогнозистами?

— Для мене це було очевидно. Нехай граю я відносно недавно, як влаштована гра, вже зрозумів. Якщо немає гучних сенсацій, переможців буде чимало, а виплати стають меншими. Тому жодного розчарування у мене не було. Навпаки, завжди радію за інших, коли у них щось виходить. До того ж я вперше виграв у "Спортпрогноз" і для першого разу виграв зовсім непогано. У "Спортлізі" виграшів більше п'яти тисяч у мене не було.

— На кого зробите ставку в умовному матчі між "Спортпрогнозом" та "Спортлігою"?

— Це зовсім різні лотереї. У "Спортлізі" ти сам коваль свого щастя: сам обираєш матчі, сам визначаєш їхню кількість, сам набираєш коефіцієнт, і навіть можливий виграш можна запрограмувати. А в "Спортпрогнозі" є великий джекпот, і в цьому полягає головна перевага. Тому планую грати далі і зривати нові джекпоти.

З моменту, коли в «Спортпрогнозі» був зірваний останній джекпот, не минуло й двох тижнів. Але з тих пір головний виграш українського тото виріс зі стартових 250 000 до 460 000 гривень. Саме стільки можна виграти у 067 тиражі, програма якого складена з матчів збірних. Час робити ставки!

Андрій ЮЩЕНКО

Ми у Viber!