0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Перший офіційний рекорд України, встановлений на лотерейному ринку
  • Головна
  • Перший офіційний рекорд України, встановлений на лотерейному ринку
Найбільша кількість мільйонерів серед гравців

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував найбільшу кількість мільйонерів, які з’явились в країні завдяки українській державній лотереї. Подія відбулась у прямому ефірі тиражу №896 найпопулярнішої в Україні лотереї «Лото-Забава». Експерт НРР, Віталій Зорін, засвідчив, що офіційна кількість гравців, які виграли в «Лото-Забава» грошові призи у розмірі від 1 мільйону гривень і більше, складає 252 особи. Сертифікат про встановлення рекорду у номінації «Найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські лотереї» отримав директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павло Вайсеро.

«За 17 років «Лото-Забава» для багатьох гравців перетворилась на справжню сімейну традицію. Ця лотерея оператора державних лотерей «М.С.Л.» протягом усіх років дарувала багатьом українцям надію та втілювала у життя мрії тисяч наших співвітчизників. Ми дякуємо за довіру усім нашим гравцям і обіцяємо зробити нашу гру ще більш цікавою, грошовитою та відкритою для нових ідей»,- зазначив Вайсеро.

Нагадаємо, що у вересні «Лото-Забава» відзначила своє 17-річчя. Найдосвідченіша українська лотерея за ці роки принесла українцям понад 2 мільярди гривень призових, понад 200 мільйонів виграшних білетів та найбільшу кількість мільйонерів серед усіх українських лотерей, що наразі підтверджено Національним реєстром рекордів України.

Ми у Viber!