0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

Неймовірний джекпот у "Спортпрогнозі"!

Якби існував рейтинг лотерей, де джекпоти зриваються найчастіше, то "Спортпрогноз" посів би в ньому одну з найвищих сходинок. У цьому ми вкотре переконалися на початку 2023 року. До кінця січня залишилося ще більше тижня, а ми звітуємо вже про другий зірваний джекпот в українському тото номер один.

Цього разу щасливу ставку було зареєстровано безпосередньо на нашому  сайті. Щаслива вона тому, що переможець витратив на гру всього 5 гривень, тобто заповнив один ігровий варіант. І треба ж такому статися, щоб усі зроблені прогнози виявились абсолютно точними. Як наслідок, легким дотиком руки 5 гривень перетворилися на 265 тисяч, тобто поставлена сума збільшилася у 53 000 разів! А про те, що 96 тираж не зовсім звичайний, свідчить ще одна обставина: при зірваному джекпоті жоден прогнозист не вгадав 11 результатів…

Серед іншого наш переможець передбачив результати двох жеребкувань і дві несподіванки. Найбільшою з них стала нічия між "Лейпцигом" і "Баварією" в центральному матчі німецької Бундесліги (17% ставок). Крім цього, "Алмере Сіті" втратив домашні очки у зустрічі з "Де Графсхап" (19%). Дуже близько до сенсації було в матчі "Бернлі" - "Вест Бромвіч", де гості вигравали аж до 75-ї хвилини, але в кінцівці не втримали свою перевагу.

Отже, для любителів "Спортпрогнозу" 2023 рік розпочався дуже результативно. Позаду лише 18 тиражів, а зірвано вже два джекпоти на загальну суму 660 000 гривень! І це при тому, що за весь минулий рік головний виграш "СП" був розіграний 14 разів, а в середньому джекпоти зривалися один раз на 23 тиражі. Вітаємо нового переможця!


Поділитись:
23 січня 2023
Ми у Viber!