На арені «Льодограй» відбувся «Кубок Святого Миколая» з хокею
Організаторами «Кубку Святого Миколая» з хокею виступили Управління молоді та спорту КОДА, Федерація хокею України, відокремлений підрозділ Федерації хокею України у Київській області та Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також турнір підтримали міський голова Богуслава Віталій Хоменко, Президент оператора державних лотерей «М.С.Л.» Георгій Ложенко та партнери турніру: Фонд Global Empowerment Mission та ГО «Фонд «Якість Життя».
На цьому турнірі на юних спортсменів очікувало справжнє хокейне свято, нагороди, святковий настрій та безліч подарунків від організаторів та партнерів турніру.
У змаганнях взяли участь 10 хокейних команд з Києва, Дніпра, Кременчука, Вінниці, Одеси та, звичайно, з Богуслава.
Головне, що у дітей був святковий настрій, бажання здобувати найкращі результати, та звісно, подарунки, які їм за дорученням Святого Миколая вручили Міський голова Богуслава Віталій Хоменко та Президент оператора державних лотерей «М.С.Л.» Георгій Ложенко.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає усіх учасників турніру та бажає командам сили та витримки в тренуваннях та подальших змаганнях!
Довідка: «Льодограй» - універсальний навчально-тренувальний центр, збудований коштом оператора державних лотерей «М.С.Л.». На базі комплексу діють школи хокею та фігурного катання, тренажерний та хореографічний зали. За 8 років існування УНТЦ «Льодограй» вже 563 вихованці центра стали переможцями та призерами національних та міжнародних змагань.
Вхід в особистий кабінет
Завершення реєстрації
На жаль на вашому рахунку недостатньо коштів для покупки квитка.
Швидка покупка
Аккаунт із зазначеним номером телефону вже існує. Будь ласка, введіть пароль.
Швидка покупка
З Вашого рахунку буде знято 70 грн.
Налаштування вашого браузера не дозволяють провести швидку покупку.
Улюблені лотереї "М.С.Л." в твоєму смартфоні. Встановлюйте додаток
Натисніть "Поділитися"
Виберіть "На екран додому"
Іконка програми відобразиться на вашому екрані і ви зможете в будь-яку хвилину купити квитки улюблених лотерей або перевірити виграш.