МСЛ
00:00
Новини

На арені «Льодограй» відбувся Відкритий Кубок Київської області з хокею

12 та 13 листопада 2022 року на арені Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй» у місті Богуслав (Київська область) відбувся Відкритий Кубок Київської області з хокею серед юнаків 2013-2014 років народження, присвячений Дню захисників і захисниць України.

У Відкритому Кубку взяли участь 9 дитячих хокейних команд. В упорній боротьбі переможцями турніру стали спортсмени з хокейного клубу «Кременчук - 1» з міста Кременчук, срібними призерами стали Богуславські «Шершні», бронзу вибороли гравці команди «Сокіл-2013» з Києва.

Окрім загальних показників команд особлива увага приділялася окремим юним спортсменам, які демонстрували визначні здібності під час проведення матчів.

Так, кращим нападником турніру став Данило Яковенко з богуславської команди «Шершні». Звання кращого захисника отримав Іван Тримбач з команди «Кременчук - 1», а звання кращого воротаря виборов Максим Ліщенко – гравець вінницької команди «Патріот».

В урочистій церемонії закриття турніру та нагородженні переможців призами взяли участь Голова Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, начальник відділу молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, президент Федерації хокею Київської області Сергій Левченко та заступник Богуславського міського голови Олександр Салата.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає призерів та бажає командам сили та витримки в подальших змаганнях!

Довідка: «Льодограй» - універсальний навчально-тренувальний центр, збудований коштом оператора державних лотерей «М.С.Л.». На базікомплексу діють школи хокею та фігурного катання, тренажерний та хореографічний зали. За 8 років існування УНТЦ «Льодограй» вже 563 вихованці центра стали переможцями та призерами національних та міжнародних змагань.