0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

«Лото-Забава»: Переможці тиражу купили білети у Вінниці та Дніпрі

16 жовтня 2022 року під час 1197 тиражу «Лото-Забава» переможцями у «Великій грі» стали одразу два учасники лотереї.

Кожен з них виграв по 95 000 грн, адже згідно з правилами лотереї, якщо переможцями стануть одразу кілька учасників, приз порівну ділиться між ними.

Вітаємо наших переможців! Вони вже звернулися до представників оператора державних лотерей «М.С.Л.» з приводу оформлення своїх виграшів. Сподіваємось, що найближчим часом вони поділяться з нами своїми історіями виграшів.

Друзі, нагадуємо, що взяти участь в лотереї можна купивши білети на нашому сайті, а також у точках продажу лотерей «М.С.Л.».

До речі, завдяки спеціальному онлайн-сервісу на нашому сайті, лотерейні білети можна дарувати рідним і близьким. Це оригінальний, бюджетний подарунок, який подарує не тільки позитивні емоції, а й можливість виграти один з наших призів - головний приз у «Великій грі», 300 тисяч гривень у конкурсі «Парочка» і головний приз – джекпот розміром 3 мільйони гривень.

Також рекомендуємо вам взяти участь в акції присвяченій до Дня народження «Лото-Забава», у якій ви можете виграти додатково 100 000 грн з податками, а в кінці акції - новенький хетчбек CITROЁN C3 FEEL 

Тому, беріть участь в «Лото-Забава», даруйте лотерейні білети, вигравайте призи та підтримуйте економіку та ЗСУ разом з нами!

Розіграші лотереї «Лото-Забава» проходять щонеділі о 9:01 у прямому ефірі на офіційній Facebook сторінці «Лото-Забава», YouTube сторінці «М.С.Л.», сторінці «Лото-Забава» на офіційному сайті «М.С.Л.» та на  телеканалі «Апостроф TV».

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити розіграші «Лото-Забава».


Поділитись:
19 жовтня 2022
Ми у Viber!