0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

«Лото-Забава»: Головний приз «Великої гри» виграно у Києві

18 вересня 2022 року під час 1193 тиражу «Лото-Забава» у «Великій грі» виграно 190 000 гривень.

Переможець купив лотерейний білет 15 вересня у Києві, на точці продажів лотерей, що знаходиться у магазині Coffee Marvel на вулиці Петра Запорожця, 28. За лотерейний білет він заплатив 35 гривень.

Вітаємо переможця та радимо йому звернутися на нашу безплатну гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для надання докладної інформації щодо оформлення виграшу.

Друзі, нагадуємо, що сума головного призу залежить від кількості проданих на тираж лотерейних білетів. Допоможіть зрости головному призу «Великої гри» і досягти йому відмітки у 200 000 гривень! Повідомляйте про розіграші «Лото-Забава» рідним, колегам та друзям.

До речі, завдяки спеціальному онлайн-сервісу на нашому сайті, лотерейні білети можна дарувати рідним і близьким. Це оригінальний, бюджетний подарунок, який подарує не тільки позитивні емоції, а й можливість виграти один з наших призів - головний приз у «Великій грі», 300 тисяч гривень у конкурсі «Парочка» і головний приз – джекпот розміром 3 мільйони гривень.

Тому, беріть участь в «Лото-Забава», даруйте лотерейні білети, вигравайте призи та підтримуйте економіку та ЗСУ разом з нами! Лотерейні білети можна купити на нашому сайті, а також у точках продажу лотерей «М.С.Л.».

Розіграші лотереї «Лото-Забава» проходять щонеділі о 9:02 у прямому ефірі на офіційній Facebook сторінці «Лото-Забава», YouTube сторінці «М.С.Л.», сторінці «Лото-Забава» на офіційному сайті «М.С.Л.» та на цифровому телеканалі «Апостроф TV».

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити розіграші «Лото-Забава».

Разом до перемоги!


Поділитись:
20 вересня 2022
Ми у Viber!