technical works
ОСТАННІ НОВИНИ:

Брюссель разом з Києвом! Читати

Європейські лотереї на допомогу Україні. Читати


Шановні учасники лотерей! Лотереї Мегалот та Лото-Забава тимчасово призупинено.

0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

Відбувся відкритий Кубок Київської області з фігурного катання

27-28 листопада на арені «Льодограй» (Богуслав, Київська область) відбувся відкритий Кубок Київської області з фігурного катання серед юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь спортсмени з Києва і Київської області, Одеси, Харкова, Умані та Білої Церкви.

Протягом двох днів було розіграно 35 комплектів нагород серед 101 учасника віком від  5 до 16 років.

Серед наймолодших учасників призові місця посіли  Єфросінія Ставнійчук (Київ), Софія Назаренко (Київ), Емілія Дробот (Київ) та Філіп Соляник (Київ).

Серед кандидатів у майстри спорту найкращими були кияни Кирило Киричко та Аліна Андрієвська.

«Лото-Забава» та лотерейний оператор «М.С.Л.» вітають переможців та учасників змагання, а також бажають їм нових звершень та нових перемог.

Льодова арена «Льодограй» - відмінний приклад того, що лотереї можуть успішно сприяти розвитку спорту.

 

Довідка.

Льодова арена «Льодограй» збудована у 2014 році у місті Богуслав за 100% фінансування оператора державних лотерей «М.С.Л.» («Лото-Забава», «Мегалот» та ін.).

Будівництво льодової арени та фінансування богуславської дитячої хокейної команди «Шершні» і команди фігуристів є підтвердженням соціальної спрямованості лотерей на підтримку дитячого спорту в Україні.

На арені «Льодограй» тренується більше 450 дітей різного віку, які вже стали призерами і золотими медалістами українських та міжнародних змагань.


Поділитись:
29 листопада 2021
Ми у Viber!