МСЛ
00:00
Новини

«Льодограй»: Турнір «Хокейна Україна. Великі Надії -2018»

Протягом двох днів, а саме 13-14 січня 2018 року, на арені Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй», що є соціальним проектом оператора державних лотерей «М.С.Л.», відбувався дитячий спортивний турнір «Хокейна Україна. Великі Надії -2018».

Продемонструвати свої навички на змагання приїхало 6 команд серед яких: «Кривбас 2009» (Кривий Ріг), «Дикі Коти» (Одеса), «Білий Барс» (Біла Церква), «Крижинка 2009» (Київ) , «Сокіл» (Київ) та «Шершні» (Богуслав).

Змагання проходили за особливою схемою, а саме: кожен матч триває 20 хвилин, а перерва між матчами - 5 хвилин. Ігри проводяться поперек поля, завдяки чому одночасно на льодовому майданчику можуть грати одразу 4 команди - по 2 команди в ігровій зоні.

За результатами турніру перше місце посів  ХК «Кривбас 2009» із загальною кількістю у 10 очок, друге місце вибороли господарі - ХК «Шершні» з 8 очками, а на третьому місці опинилися ХК «Дикі Коти», заробивши у загальній кількості 4 очки.

Окрім загальних показників команд особлива увага приділялася окремим спортсменам, які демонстрували визначні здібності під час проведення матчів.

Так, кращим нападником турніру став Данило Демченко з богуславської команди «Шершні». Звання кращого бомбардира забрав Арсеній Назаркін, а звання кращого воротаря виборов Матвій Фомінцев – гравці з команди «Кривбас 2009».

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає призерів та бажає командам сили та витримки в подальших змаганнях!