0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

Хто грає - той і виграє!

В останній день листопада відбулась Велика Гра, яка зібрала гравців, охочих пристрасно боротися за виграш і красиво перемагати, а лотерея «МЕГАЛОТ» як завжди нагородила найуспішніших відмінними призами. Подивіться на результати 1070 тиражу і переконайтеся, як вигідно брати участь у МегаШансах від «МЕГАЛОТ». Переможними в цьому розіграші стали числа 10, 17, 18, 4, 41 и 21. Як ми й припускали, додатковий 1 000 000 гривень був розділений між гравцями, що зуміли вгадати 5 щасливих чисел. Таких гравців виявилося семеро, причому шестеро за вгадані «п'ятірки» отримали по 142 857 гривень, а один гравець вгадав ще й Мегакульку і подвоїв свій виграш. Рекордну суму 285 714 гривень отримає мешканець Запоріжжя, який зробив свою переможну ставку у відділенні «Укрпошта» на проспекті Леніна, 144. Запишіть адреси інших точок розповсюдження лотерей МСЛ, де були зроблені самі вдалі ставки останього МегаШансу. І не тільки запишіть, а й відвідайте їх. Кажуть, везіння - річ заразна, можливо, поталанить і вам.
У Києві центрами тяжіння Удачі 30 листопада стали ЛОТО Маркети на вул. Бальзака, 66 та пр. Московському, 15, у Харкові – магазин «Продукти» по вул. Китаєнка, 8, у Комсомольську Харківської обл. – фірмовий магазин МСЛ по вул. С.Закори. Щасливі ставки в останній акції від «МЕГАЛОТ» зробили також у Кривому Розі в ЛОТО Маркеті біля вокзалу, а також у Сімферополі в ЛОТО Маркеті на вул. Ракетній, 32. 
Ми щиро вітаємо всіх, хто домігся чудової перемоги в минулій акції від «МЕГАЛОТ» і бажаємо подальших успіхів у лотерейній грі, нових великих виграшів.
У лотереї «МЕГАЛОТ» завжди чимало чудових можливостей. Наприклад, можливість виграти новий джек-пот, який перевалив за 2 мільйони гривень і впевнено зростає зі швидкістю 50 000 гривень від тиражу до тиражу. Не упускайте також можливість стати МЕГА-мільйонером, вгадавши всього 6 чисел із 42. Тільки активна гра може змінити на краще життя й зробити його комфортнішим та заможнішим. Лотерейні мільйони отримає насамперед той, хто регулярно випробовує своє везіння, хто залишається вірним грі й своєму захопленню.
На останок нагадуємо вам і про можливість подвоїти свій виграш у випадку, якщо крім трьох, чотирьох або п’яти виграшних чисел буде вгадана ще й Мегакулька - число від 0 до 9.
Залишилося запросити вас до терміналів та побажати вдалої гри. А ще нагадати основний лотерейний закон: «Хто грає - той і виграє!»
 

Поділитись:
7 грудня 2011
Ми у Viber!