0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

З Новим ДЖЕК-ПОТОМ!

2012 рік державна лотерея «Лото-Забава» розпочала з рекордного за всю історію гри джек-поту, піднявши планку відразу на 2 мільйони. Поздоровляємо читачів-гравців із новим рекордним джек-потом – 12 000 000 гривень та бажаємо зірвати велетня-рекордсмена якомога скоріше. Тепер, шановні друзі, ми звертаємося до вас із девізом:у 12-му вигравай 12-ть!Вам це під силу!

В новому році вже зіграні два тиражі. В першому з них, 647-му, незважаючи на усілякі новорічні сюрпризи, в «Лото-Забава» стало на два мільйонери більше. Фінішувала новорічна призова акція «Святкуйте грошовито!», її останньою героїнею виявилася  Валентина Литвиненко з Дніпропетровська. Виграний нею мільйон гривень був вже п’ятим подарунком щасливчикам-переможцям цієї безпрецедентної акції «Лото-Забава». А пані Валентина виборола звання 105-го мільйонера в історії лотереї, другого мільйонера 2012 року.

Першим героєм цього року гра назвала будівельника з Маріуполя Олексія Шустрова, який закреслив три горизонталі з однією підковою в одному полі білета. Цікаво, що про свою удачу він дізнався лише в пункті розповсюдження лотерей.

- Продавець перевірив мій білет на терміналі й спокійно так каже: «Мільйон»,- розповідає щасливчик-мільйонер. Ми з братом Станіславом дивимося на неї, нічого не розуміємо, а вона знову: «Ви виграли мільйон». Кажу їй: «Звідки взятися мільйону, там лише одна лінія закреслена?!» Поки ми оговталися від шоку пройшло кілька годин. Лише коли пішли до представництва МСЛ, і там підтвердили виграш, ми повірили в своє щастя.

Андрій живе разом із батьками та мріє про власний будинок. Є плани купити авто та допомогти брату, у якого є свій маленький бізнес. Виграшу вистачить на все!

А тим часом в «Лото-Забава» минулої неділі виграли вже третій мільйон гривень у 2012 році, тепер у нас вже 106 мільйонерів на загал! Новий щасливчик придбав білет на теренах Вінницького представництва МСЛ, вітаємо переможця та чекаємо на зустріч у студії!

Я.Гравець

 

 

  

Поділитись:
10 січня 2012
Ми у Viber!