0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

Жодного тиражу без мільйонера, - «Лото-Забава» взяла рекордний темп!

Дочекалися зими. Нарешті! Вже здавалося, що біленький пухнастий сніжок ніколи не порадує нас у цьому зимовому сезоні, та ні – все ж таки зима-білявка прийшла, будемо сподіватися, всерйоз та надовго.

 А в нашій улюбленій «Лото-Забава» гаряче, неначе влітку. Активність учасників гри здатна розтопити й сніг, і лід! Подивіться, всі  тиражі 2012 року пройшли напружено й результативно, з великою, інколи рекордною кількістю переможців-щасливчиків. І жоден розіграш не закінчився без святкового феєрверку на честь народження нового лотерейного мільйонера. За 3 тиражі року їхня кількість збільшилася з 103 до 107 щасливчиків!

 «Лото-Забава» із самого початку нового року взяла такий високий темп, який обіцяє нам наприкінці 2012-го новий річний рекорд. У минулому році, нагадаємо, народився 21 мільйонер - це число буде для нас чітким орієнтиром, тією висотою, яку, сподіваємося, зуміють взяти гравці «Лото-Забава». Минулої неділі свій вагомий внесок у добру справу зробив невідомий поки що гравець із Харкова, якийстав 4-им мільйонером року. Наші вітання переможцю й наші сподівання на зустріч у студії, де на щасливчика чекають пам’ятний сертифікат на мільйон гривень, квіти, оплески гравців, поздоровлення ведучих  та… кореспондент «Азарту» з диктофоном. До зустрічі, щасливчику! (З ким із переможців минулих розіграшів мені довелося зустрітися на останньому розіграші, ви дізнаєтеся, коли дочитаєте газету до 7-ї сторінки.)

Чого не було минулої неділі, так це якихось особливих несподіванок. Як завжди, виграли 200 000 гривень у «Полюванні за грошима». Цього разу пощастило учасниці гри в студії, представниці синього сектору Тетяні Матвієць (Київ). Вона відкрила літеру «Н», де ховалася найменша (з виграних)  сума – 4 500 грн. Оскільки жоден учасник гри не знайшов максимально можливого виграшу, 200 тисяч дісталися саме Тетяні Євгенівні

У «Забава Плюс» врожай максимальних виграшів виявився хоча й не рекордним (пам’ятаєте, в першій грі року їх було 10!), але гарним - 5 учасників гри отримали за свої номери «Забава Плюс» вартістю 1 грн. відразу по 100 000 гривень.

«Велика гра»,як ми зазначали, народила нового мільйонера, можливо, це й наш постійний читач або навіть передплатник. Хотілося б! А ми радимо всім нашим читачам-гравцям уважно перевірити лотерейні білети, щоб виловити з моря призів свій, бажано побільше розміром. Користуйтеся зручною для вас подачею даних у новому, на нашу думку, красивішому дизайні, не оминайте увагою таблицю для швидкої перевірки білетів.

А якщо вам все ж таки не пощастить знайти виграші, не поспішайте викидати свої лотерейні білети, дайте їм шанс на нове життя - на виграш у конкурсах газети: «Щасливий шанс» і «Забава плюс Азарт» (див. праворуч).

Бажаємо вам здоров’я та удачі!

Я.ГРАВЕЦЬ   

Поділитись:
18 січня 2012
Ми у Viber!