0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

«ТІП» та «ТОП» – найдоступніші лотереї в Україні!

Правила гри

«ТІП» та «ТОП» – інноваційні, прості та дуже економні лотереї, в яких головними призами є 500 000 і 1 000 000 гривень.

Придбати білети лотерей «ТІП» та «ТОП» ви можете у точці розповсюдження лотерей або через мобільний додаток, який можна встановити з mobile.msl.ua або за допомогою QR-коду:

«Ігровий варіант» – комбінація із 6 цифр від 0 до 9, яка друкується розповсюджувачем на білеті та віддається учаснику лотереї.

Обов’язково отримайте від продавця ігровий білет із надрукованими ігровими варіантами!

Трансляція розіграшів лотерей «ТІП» і «ТОП» проводяться на нашому офіційному YouTube каналі: «ТІП» удень о 15:28, а лотереї «ТОП» увечері о 22:58. 

Кількість ігрових варіантів

За бажанням ви можете замовити у розповсюджувача на точці продажу лотерей від 1 до 10 (включно) ігрових варіантів для друку на одному білеті. Більше 10 ігрових варіантів на білеті не друкуються. Якщо ви хочете отримати більше 10 ігрових варіантів, вони можуть бути надруковані на наступних ігрових білетах. 

Багатотиражна ставка

Якщо ви не бажаєте двічі на день купувати лотерейні білети «ТІП» і «ТОП», ви маєте змогу скористатися багатотиражною ставкою.

Замовте у розповюджувача один або декілька ігрових варіантів на поточний та наступний/2 наступний/3 наступних/.../6 наступних тиражів. Тоді вам буде видано ігрові білети на поточний і наступні 2, 3, 4, 5 або 6 тиражів. 

Різні або однакові комбінації

Якщо ви бажаєте використовувати один і той самий ігровий варіант у наступних тиражах, зверніться до розповсюджувача у точці продажу. Розповсюджувач роздрукує ігрові білети відповідно до вказаної кількості майбутніх тиражів. У білетах на майбутні тиражі будуть надруковані ті ігрові варіанти, які ви замовили на поточний тираж. 

Коли ж у майбутніх розіграшах ви бажаєте використовувати різні ігрові варіанти, треба повідомити про це розповсюджувача. Розповсюджувач роздрукує ігрові білети відповідно до вказаної кількості майбутніх тиражів. У білетах на майбутні тиражі будуть надруковані різні ігрові варіанти.


Ми у Viber!