0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.

Дивіться пряму трансляцію "Лото-Забава" кожної неділі о 9:00
– на YouTube
– на нашій сторінці в Facebook
– на сайті msl.ua

Вітаємо!

Після оплати Ви станете учасником акції "Весна у серці, гроші у руках".

Дивіться пряму трансляцію "Лото-Забава" кожної неділі о 9:00
– на YouTube
– на нашій сторінці в Facebook
– на сайті msl.ua

Ознайомитись з умовами акції
Продовжити Скасувати
Рекомендована сума для поповнення:
грн
Гроші будуть нараховані на ваш особистий рахунок і списуватимуться згідно графіку покупок
Поповнити Скасувати
З Вашого рахунку буде знято: 0 грн.
Продовжити Скасувати
Підписка містить дні, на які у вас вже призначена автопокупка. Продовжити?
Так Ні
З Вашого рахунку буде знято грн.

О ні! Невже Ви не берете участь в акції?

Купуйте 3 або більше білетів “Лото-Забава” на суму від 30 грн кожний (білет має містити дві або більше "Парочки") однією покупкою - і Ви автоматично стаєте учасником Акції!

Упродовж п’яти тижнів 150 щасливчиків виграватимуть по 5 000 гривень. А для тих учасників, що не виграли 5 000 грн протягом акції, у фіналі буде додаткова можливість виграти аж 250 000 гривень!

Весна у серці, гроші у руках!

Вітаємо!

Після оплати Ви станете учасником акції "Весна у серці, гроші у руках".

Дивіться пряму трансляцію "Лото-Забава" кожної неділі о 9:00
– на YouTube
– на нашій сторінці в Facebook
– на сайті msl.ua

Ознайомитись з умовами акції
Ваш електронний білет, що підтверджує реєстрацію ставки, відправлений на електронну пошту.
Ваш квиток був відправлений на телефон, вказаний при покупці.
  • 4 3 2
    0 1
4 3 2
0 1

Меню

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: ГАЛИНА ЄРМАЧЕНКО

Представляємо вам пані Галину, яка 4 травня 2014 року виграла джекпот "Лото-Забава" - 5 000 000 гривень! Минуло вже більше трьох років, і за цей час в житті нашої героїні сталося багато радісних подій.

В кінці 2013 року Галина десь прочитала, що в наступаючому році Водоліїв чекає великий виграш, і вирішила: "А може варто спробувати і купити лотерейний білет?" Вона не думала про це серйозно: адже написане в гороскопах збувається далеко не завжди. Але думка вже засіла в голові, і одного разу ...

У той день йшов дощ, виходити на вулицю в таку погоду не дуже хотілося. Вона так і залишилася б вдома, але чоловік зголосився відвезти Галину в магазин на машині. А раптом і справді їм пощастить?! Вони встигли купити 5 білетів буквально за кілька хвилин до закриття магазину.

А 4 травня 2014 року, тоді ще мешканка Донецька, Галина дізналася, що виграла 5 000 000 гривень! Були травневі свята, і вона не могла дочекатися, щоб підтвердити виграш - все не вірила! Тому дзвонила на гарячу лінію, просила перевірити ще раз тираж №769 - раптом помилка. Тільки коли вона з чоловіком приїхала до Києва, то остаточно переконалася, що дійсно зірвала джекпот.

Молода сім'я давно мріяла про власну квартиру. А після виграшу у пари з'явилася можливість її придбати! Але спочатку Галина, як справжня жінка, купила собі ювелірний гарнітур: сапфірові сережки і колечко. А потім приступила до серйозного планування фінансів. Сім'я жила з мамою чоловіка, у них підростала дочка Поліна, тому молоді батьки задумалися про своє затишне гніздечко. Крім того була ще одна вагома причина - Галина дізналася, що знову чекає дитину!

Було ще багато планів і бажань, але, в силу обставин, сім'я вирішила покинути Донецьк. Завдяки виграшу молода жінка і її рідні змогли переїхати в інше місто і почати нове життя. До речі, перед цим вони з чоловіком провели кілька місяців на морі та чудово відпочили: "Оздоровились на десять років вперед. Я начебто занурилася в море радощів!".

Зараз подружжя планує обзавестись і дачею: чоловік Галини обожнює робити шашлики, а сама вона мріє посадити на своїй ділянці гарні квіти і потім фотографувати їх. Хоче робити це професійно і навіть підшукує курси фотографії. Але поки займається дітьми. Сім'я живе в тихому і спокійному місці, діти можуть відвідувати розвиваючі гуртки і танці. Батьки хочуть дати своїм малюкам гарну освіту.

Цікаво, що Галина продовжує грати в лотерею. І справа не в астрологічних прогнозах та віщих снах. Вона вже змінила своє життя, переїхала з родиною в інше місто і незабаром зможе зайнятися улюбленою справою. Але якщо вийде зірвати ще один джекпот, то хто ж від нього відмовиться?

"Виграє той, хто грає, тепер я це знаю точно", - поділилася своїм новим життєвим девізом героїня нашої історії.

читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Парочка:
Загальна сума:
Як придбати білет?
Ми у Viber!