0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.

З 5 червня дивіться пряму трансляцію "Лото-Забава" кожної неділі о 9:00
– на YouTube
– на нашій сторінці в Facebook
– на сайті msl.ua

Вітаємо! Тепер Ви маєте шанс виграти круте авто. Знайдіть у кожному з білетів 8ми значну акційну комбінацію та відправте її за допомогою SMS на номер 330. Кожну комбінацію надсилайте окремим SMS!

З 5 червня дивіться пряму трансляцію "Лото-Забава" кожної неділі о 9:00
– на YouTube
– на нашій сторінці в Facebook
– на сайті msl.ua

Ознайомитись з умовами акції
Продовжити Скасувати
Рекомендована сума для поповнення:
грн
Гроші будуть нараховані на ваш особистий рахунок і списуватимуться згідно графіку покупок
Поповнити Скасувати
З Вашого рахунку буде знято: 0 грн.
Продовжити Скасувати
Підписка містить дні, на які у вас вже призначена автопокупка. Продовжити?
Так Ні
З Вашого рахунку буде знято грн.

О, ні! Невже Ви не берете участь в акційному розіграші 5 крутих авто?

Не проґавте свій шанс! Купіть 4 і більше білетів “Лото-Забава” вартістю від 25 грн кожний однією покупкою, станьте учасником акції та отримайте шанс виграти CITROËN C-ELYSÉE!

Ура! Тепер Ви маєте шанс виграти круте авто. Знайдіть у кожному з білетів 8ми значну акційну комбінацію та відправте її за допомогою SMS на номер 330. Кожну комбінацію надсилайте окремим SMS!

З 5 червня дивіться пряму трансляцію "Лото-Забава" кожної неділі о 9:00
– на YouTube
– на нашій сторінці в Facebook
– на сайті msl.ua

Ознайомитись з умовами акції
Ваш електронний білет, що підтверджує реєстрацію ставки, відправлений на електронну пошту.
Ваш квиток був відправлений на телефон, вказаний при покупці.
  • 4 2 6
    0 6
4 2 6
0 6

Меню

Історії мільйонерів "Лото-Забава": Олександр Голуб

Олександр Голуб став першим мільйонером лотереї «Лото-Забава», який приїхав до Києва у 2016 році, та першим почесним учасником КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.».

Олександр Голуб - електрик з міста Вільногірськ Дніпропетровської області, батько двох дітей, а з недавніх пір і місцева знаменитість. Спеціально для читачів нашого сайту він поділився історією своєї перемоги.

—Олександре, 866-й тираж лотереї став для Вас щасливим - Ви виграли мільйон гривень! Що відчули в той момент?
Коли побачив номер свого білета на екрані, спочатку просто не міг повірити, що це відбувається зі мною. Емоції, звісно, переповнювали. Але знаєте, я ж ніколи не переставав вірити, що коли-небудь це обов'язково трапиться, тому зараз ставлюся до свого виграшу, як до закономірності.

—Як давно Ви граєте в "Лото-Забава"? Та звідки ця захопленість грою?
Азарт та пристрасть до гри - це наша сімейна риса. Мої батьки ще в СССР грали у "Спортлото". А я граю в "Лото-Забава" майже з моменту заснування гри - ось вже 17 років. Купую хоча б по одному білету щотижня. Це стало свого роду хобі.

—Ви отримали в подарунок від оператора державних лотерей "М.С.Л." програму "Два дні з життя мільйонера". Поділіться своїми враженнями. Що запам'яталося найбільше?
Це були абсолютно фантастичні два дні! У Києві нас зустрічав лімузин (я приїхав з подругою), і це був справжній шок! Нам організували дуже цікаві екскурсії по Києву, влаштували розкішну фотосесію, побаловали спа-процедурами в престижному фітнес-клубі, пригощали в кращих столичних ресторанах. Ми ніколи не бували в подібних закладах, тому все було в новинку і справило велике враження. Я взагалі не дуже вибагливий у їжі. Люблю пельмені, шашлик, особливо на природі. Але в київських ресторанах довелося спробувати справжні делікатеси!

—А як Вас зустріли у рідному місті після повернення з Києва?
Переважна більшість вже знали про мій виграш, переглянувши телепередачу. Звісно, вітали, раділи за мене. А ті, хто раніше з недовірою ставився до можливості виграшу в лотерею, змінили свій погляд і також почали грати.

—Яке перше велике придбання Ви зробили на виграні гроші?
Спочатку виплатив усі кредити, розрахувався з боргами. А найяскравіша "покупка" - це подорож на Закарпаття. Ми побували в Яремче та залишились дуже задоволені відпочинком.

—А як збираєтеся розпорядитися усією сумою?
Найближчі плани - ремонт в квартирі. Але є і більш глобальні. У мене дочка - випускниця. Тому зараз думаємо про вступ до ВНЗ: збираюся оплатити їй освіту. Є думки і про відкриття своєї справи. Благо тепер у мене є для цього стартовий капітал!

—Як змінилося Ваше життя після виграшу?
Я не можу сказати, що життя змінилося кардинально, але, звісно, зараз я можу собі дозволити значно більше. Саме відчуття нових можливостей дуже приємне. А головне - я можу допомогти дорогим для мене людям.

—Що для Вас щастя? Пов'язуєте Ви його з грошима?
Суто для мене щастя - це благополуччя в родині, коли мої діти та рідні здорові, коли у них все гаразд. Звісно, що не в грошах щастя. Вважаю, що ніколи не потрібно ставати заручником грошей. Проте саме гроші можуть допомогти більш швидкому досягненню щастя!

читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Парочка:
Загальна сума:
Як придбати білет?
Ми у Viber!