0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Правила гри

На кожному лотерейному квитку розміщено декілька ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ та декілька ВАШИХ ЧИСЕЛ (кількість варіюється в залежності від вартості квитка). Поряд з ВАШИМИ ЧИСЛАМИ вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-яке з ВАШИХ ЧИСЕЛ збіглося з будь-яким ВИГРАШНИМ ЧИСЛОМ, ти виграв приз за це число. На одному квитку може бути до трьох збігів включно. Щоб виграти ДЖЕКПОТ, тобі потрібно знайти серед ВАШИХ ЧИСЕЛ додаткове число, яке обране випадковим чином і розташоване в зображенні серця.

На кожному лотерейному квитку відображається відповідна сума ДЖЕКПОТУ, що залежить від вартості квитка.

ДЖЕКПОТ можна виграти навіть за  10 ₴.

ДЖЕКПОТ, який припадає на квиток за 20 ₴ ВДВІЧІ БІЛЬШИЙ, ніж ДЖЕКПОТ за  10 гривень, А ДЖЕКПОТ, який припадає на квиток за  50 ₴ - В П’ЯТЬ РАЗІВ БІЛЬШИЙ!

За квитком вартістю  50 ₴ можна виграти відповідну суму ДЖЕКПОТУ або інші грошові призи, максимальний з яких  50 000 ₴. За квитком вартістю 20 ₴ можна виграти відповідну суму ДЖЕКПОТУ або інші грошові призи, максимальний з яких 20 000 гривень. За квитком вартістю  10 ₴ можна виграти відповідну суму ДЖЕКПОТУ або інші грошові призи, максимальний з яких  10 000 ₴.


Ми у Viber!