0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Правила гри

Державна грошова миттєва лотерея «Товстий гаманець» 

Як каже народна мудрість: «Життя простішає, коли гаманець товстішає». 

Представляємо до Вашої уваги дуже просту й грошовиту миттєву лотерею «Товстий гаманець». Пропонуємо лотерейні квитки за 5 грн., за 10 грн., за 20 грн. та за 50 гривень. Максимальні призи – 50 000 грн., 100 000 грн., 200 000 грн. та 500 000 гривень відповідно! 


ЯК ЗІГРАТИ. 

На лотерейному квитку за 5 грн., за 10 грн. та за 20 грн. розміщені декілька ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ та ВАШИХ НОМЕРІВ. Під кожним з ВАШИХ НОМЕРІВ вказана сума можливого виграшу. Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви виграли приз за цей номер.


На кожному лотерейному квитку за 50 гривень розміщено 3 гри: ГРА 1, ГРА 2 та СУПЕР ГРА, кожна з яких розігрується окремо. На одному квитку виграшними можуть бути від однієї до трьох ігор включно.


ГРА 1. На квитку розташовані 4 ВИГРАШНИХ НОМЕРА і 20 ВАШИХ НОМЕРІВ. Під ВАШИМИ НОМЕРАМИ вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігся з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, Ви виграли приз за цей номер.


ГРА 2. На квитку розташовані 6 ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ і 9 ВАШИХ НОМЕРІВ. ВАШІ НОМЕРИ розміщені таким чином, що утворюють три горизонталі та три вертикалі (по 3 номери у кожній лінії). Поряд з кожною горизонталлю, вертикаллю, а також діагоналлю, що проходить з лівого верхнього номеру до правого нижнього номеру, вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-які ВАШІ НОМЕРИ збіглися з будь-якими ВИГРАШНИМИ НОМЕРАМИ і утворили горизонталь, або вертикаль, або зазначену вище діагональ з трьох номерів – Ви виграли приз за відповідну лінію.


СУПЕР ГРА. На квитку розташовані 9 грошових сум. Якщо серед грошових сум є три однакові, Ви виграли одну таку грошову суму.


Ми у Viber!