0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Інтерактив “Фартовий глядач”


Додаткові 10 000 ₴ просто за перегляд прямого ефіру на Facebook!

Звучить як щось неймовірне, але це чиста правда. 

На хвилі літньої легкості, ми запускаємо додатковий інтерактив на нашій офіційній сторінці в Facebook.Умови інтерактиву:

Кожної неділі в кінці тиражу на стрімінгу Facebook проводиться інтерактив з ведучими, після трансляції ефіру на АпострофTV.

Під час проведення інтерактиву ведучі пропонують глядачам в відео-стрімінгу поточного тиражу в коментарях написати відповідь на питання до 10:00 цього ж дня.

1) УВАЖНО слідкуйте за прямою трансляцією «Лото-Забава» у Facebook. Це - інтерактив на уважність. Тож, повірте, кожна дрібниця має значення.

2) Наприкінці ефіру ведучі поставлять питання, пов’язане з плином та подіями поточного тиражу.

Наприклад:

- «Хто був першим учасником конкурсу «Мані на дивані: чоловік, або жінка?»,

або

- «Якого кольору була перша кулька, яка випала з основного лототрону?»

Суть ви зрозуміли.

3) І найголовніше: Не виходячи зі стрімінгу відео-ефіру Facebook, одразу в коментарях до прямої трансляції пишіть правильну відповідь на питання ведучих до 10:00 цього ж дня.

Як будуть обиратися переможці?

За допомогою сервісу раптових чисел Random.org.ua ми визначимо 10 переможців, які виконали усі умови участі у конкурсі.

Відео-результати розіграшу будуть розміщені на сторінці до 12:00 цього ж дня.

Які призи отримають переможці:

10 000 гривень – 10 переможців розділять порівну.

Щиро дякуємо вам за усі відгуки та живу бесіду!

Сподіваємось, що нові умови Інтерактиву припадуть вам до душі

Результати інтерактиву та відео визначення переможця будуть оприлюднені на сторінці «Лото-Забава» @lotozabavamsl у Facebook окремою публікацією.

В інтерактиві можуть брати участь тільки особи, яким виповнилося 18 років на момент розіграшу. Період проведення інтерактиву: щонеділі з 01.08.2021 по 15.09.2021


Зміни до умов * Під подарунками маються на увазі білети державних лотерей, оператором яких є ТОВ «М.С.Л.» та які розповсюджуються через офіційний сайт оператора у мережі Інтернет, розподілені між особами, що будуть визначені переможцями безоплатного інтерактиву “Фартовий глядач” та набудуть право на отримання таких подарунків у порядку та строки, визначені Умовами проведення безоплатного інтерактиву “Фартовий глядач”.

Безоплатний інтерактив “Фартовий глядач” проводиться з 27.06.2021 по 15.09.2021. Інтерактив проводиться на всій території України, крім тимчасово окупованої території України. Детальну інформацію про умови, строки та місце проведення інтерактиву можна дізнатися на сайті: www.msl.ua та за телефоном гарячої лінії 0-800-21-00-65 (дзвінки по Україні безкоштовні). Учасниками інтерактиву можуть бути тільки повнолітні особи.

Державна лотерея «Лото-Забава» проводиться з 24.04.1998 року до 22.08.2026 року. Місце проведення лотереї – Україна (за виключенням тимчасово окупованої території України). Місце проведення  розіграшу – м. Київ. Детальну інформацію про умови, про строки та місце проведення лотереї можна дізнатися на сайті: msl.ua та за телефоном гарячої лінії 0-800-21-00-65 (дзвінки по Україні безкоштовні). Виграші в державні лотереї оподатковуються згідно з законодавством України.Ми у Viber!