0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Как сделать ставку в «Лото-Забава»

    Як купити білет ОНЛАЙН (зробити ставку онлайн) в лотереї «Лото-Забава»?
Купити білет онлайн в лотереї «Лото-Забава» може будь яка особа, яка досягла 18 років.

    Для того, щоб купити білет онлайн в лотереї «Лото-Забава» ви маєте бути зареєстровані та авторизовані на сайті. Зареєструватися на сайті ви можете за посиланням. Окрім того, на вашому ігровому балансі мають бути кошти для здійснення покупки. Поповнити свій ігровий баланс ви можете у зручний вам спосіб у вашому Особистому Кабінеті.

Як придбати білет?

1. На головній сторінці у блоці для придбання білетів оберіть почергово номер тиражу(1), кількість білетів(2), яку ви бажаєте придбати, увімкніть за бажанням опцію «Парочка»(3) та вкажіть кількість парочок(4) у білеті, увімкніть за бажанням опцію «Багаті та відомі»(5), після чого натисніть «КУПИТИ БІЛЕТ». Зверніть увагу, що одночасно ви можете придбати не більше 10 білетів та не більше 5 пар додаткових комбінацій конкурсу «Парочка».
2. Підтвердіть зняття з вашого балансу суми вартості обраних вами білетів, натиснувши на випадаючому вікні «ПРОДОВЖИТИ».
3. З вашого рахунку буде знято суму вартості обраних вами білетів, після чого у випадку придбання одного білета, він відобразиться у цьому ж вікні. У випадку, якщо ви придбали більше одного білета, відкриється нова сторінка, на якій будуть відображені усі придбані вами білети.

4. Якщо ви придбали білет з додатковою опцією «Багаті та відомі», вам необхідно зареєструвати свою комбінацію для участі у конкурсі. Зробити це ви можете на спеціальній сторінці за ПОСИЛАННЯМ.
5. Усі придбані вами білети будуть зберігатися у вашому Особистому Кабінеті, в розділі «МОЇ СТАВКИ – ЛОТО-ЗАБАВА».
6. Ви можете роздрукувати будь-який із придбаних білетів.

Як дізнатися результати тиражу онлайн?

1. Дивитися прямий ефір на головній сторінці «Лото-Забава». Розіграші проходять щонеділі у прямому ефірі, о 09:00.
2. Після розіграшу, ви можете перевірити свої білети в блоці перевірки на головній сторінці сайту чи на сторінці «Лото-Забава».
3. Результати розіграшу також будуть відображені у вашому Особистому Кабінеті з зазначенням суми виграшу.

Щоб отримати відповіді на всі інші запитання стосовно гри на сайті, звертайтеся до нашої СЛУЖБИ ПІДТРИМКИ
Наша Служба Підтримки завжди готова вам допомогти!

к содержанию
Ми у Viber!