0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Точки продажу МСЛ

Розклад роботи точок на виплату виграшів: з середи по неділю включно з 12:00 по 17:00. В інший час виплата грошей недоступна. Ви можете отримати виведені кошти виключно на наступний день або найближчий день, коли послуга виплат доступна на точці.

1. Увійдіть на сайт msl.ua, використовуючи ваш логін та пароль.


2. Натисніть "Ваш баланс" або увійдіть в "особистий кабінет".

3. У вкладці «Баланс» в полі «Вивести виграш» оберіть спосіб виведення "Точки продажу МСЛ". І натисніть кнопку "Вивести".
Якщо ви використовуєте цю послугу вперше, то на номер телефону, який вказано у вашому акаунті, буде надіслано СМС з кодом доступу.

4. Вкажіть код доступу з СМС та натисніть "Продовжити".
Якщо вам необхідно змінити номер телефону вашого акаунту — зверніться в нашу службу підтримки.


5. Вкажіть суму виведення та оберіть адресу точки продажу, з якої ви збираєтесь забрати виграш. Підтвердіть платіж, натиснувши кнопку "Вивести".

6. Збережіть (сфотографуйте, роздрукуйте або запишіть) код квитанції.

7. Прийдіть на точку продажу, зазначену при створенні квитанції. Пред'явіть розповсюджувачу код, який розташований під штрихкодом. Розповсюджувач зчитає або введе код квитанції в систему.

На ваш номер телефону, вказаний у вашому акаунті, прийде СМС з кодом підтвердження виведення. Повідомте код з СМС розповсюджувачу. Після вдалого підтвердження коду вам будуть видані кошти, які також будуть списані з вашого рахунку на акаунті.

З моменту замовлення ваучера відповідна сума коштів на ігровому рахунку буде заблокована до моменту видачі коштів. Якщо ваучер не буде використано та термін його дійсності закінчиться, гроші на ігровому рахунку розблокуються та стануть доступні для зняття через 6 днів.
до змісту
Ми у Viber!