0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Точки продажу МСЛ

Розклад роботи точок на виплату виграшів: з понеділка по четвер включно з 12:00 по 17:00. В інший час виплата грошей недоступна. Ви можете отримати виведені кошти виключно на наступний день або найближчий день, коли послуга виплат доступна на точці.


1. Увійдіть на портал msl.ua, використовуючи ваш логін та пароль.2. Натисніть «Ваш Баланс» або перейдіть до особистого кабінету.

 

3. У вкладці «Баланс» в полі «Вивести виграш» оберіть спосіб виведення "Точки продажу". І натисніть кнопку "Вивести". Якщо ви використовуєте цю послугу вперше, то на номер телефону, який вказано у вашому акаунті, буде надіслано СМС з кодом доступу.


4. Вкажіть код доступу з СМС та натисніть "Продовжити". Якщо вам необхідно змінити номер телефону вашого акаунту — зверніться в нашу службу підтримки.


5. Вкажіть суму виведення та оберіть адресу точки продажу, з якої ви збираєтесь забрати виграш.


6. Збережіть (сфотографуйте, роздрукуйте або запишіть) код квитанції.Номер квитанції також зберігається в списку ваших транзакцій, і ви у будь-який момент зможете його переглянути.

7. Прийдіть на точку продажу, зазначену при створенні квитанції. Пред'явіть розповсюджувачу код для виведення, що вказаний у квитанції. Розповсюджувач зчитає або введе код квитанції в систему.

На ваш номер телефону, вказаний у вашому акаунті, прийде СМС з кодом підтвердження виведення. Повідомте код з СМС розповсюджувачу. Після вдалого підтвердження коду вам будуть видані кошти, які також будуть списані з вашого рахунку на акаунті.

З моменту замовлення ваучера відповідна сума коштів на ігровому рахунку буде заблокована до моменту видачі коштів. Якщо ваучер не буде використано та термін його дійсності закінчиться, гроші на ігровому рахунку розблокуються та стануть доступні для зняття через 6 днів.

Список точок продажу, у яких можна забрати ваші кошти за посиланням.

до змісту
Ми у Viber!