Новини

 • Вітаємо з народженням сина!

  17 серпня 2017

  Друзі, минулого тижня відбулась довгоочікувана подія: у чарівної ведучої державної лотереї «Мегалот» Ірини Фролової та її чоловіка Григорія Германа народився другий синочок, якого назвали Лука. Від усієї компанії «М.С.Л.» та тисяч гравців поздоровляємо наших колег з цим джек-потом! Бажаємо молодим батькам, щоб кожного дня малюк, оточений любов’ю, ніжністю та турботою, дарував їм натхнення та радість.
 • Що змінилося в житті електрика після виграшу 1 мільйону гривень?

  17 серпня 2017

  Ми продовжуємо розповідати про мільйонерів найпопулярнішої української лотереї «Лото-Забава». Як змінилося їх життя після виграшу? Які мрії вони вже встигли здійснити? Чи продовжують вони грати у лотерею далі? Про це та багато іншого ми намагаємось дізнатись через майже рік після знаменної для них події – зриву призів від 1 млн.
 • «Спортпрогноз»: Джек-пот у 130 000 гривень розділили двоє гравців

  15 серпня 2017

  Зірвано джек-пот лотереї ТОТО «Спортпрогноз» розміром у 130 тис. гривень у тиражі №722, що стартував 12 серпня та завершився 13-го. Головний приз дістався одразу двом футбольним знавцям, які правильно спрогнозували результати 12 футбольних матчів.
 • «Лото-Забава»: Акційні 100 000 гривень виграно у Дніпрі

  14 серпня 2017

  Після прикрої ситуації, що відбулась під час розіграшу 939-го тиражу «Лото-Забава», коли через неуважність учасник літньої акції «Поринь у ЄВРОЛІТО!» зареєстрував для участі неправильну додаткову ігрову комбінацію та не зміг отримати приз, ми ще раз хочемо попросити усіх гравців бути пильними.
 • Георгій Ложенко – на Facebook

  9 серпня 2017

  Цього тижня президент оператора державних лотерей «М.С.Л.» Георгій Ложенко відкрив свою персональну офіційну сторінку на Facebook. У ситуації, що склалася довкола компанії, цей крок є закономірним і логічним. Георгій Олександрович прокоментував свою появу у соціальній мережі так: «Нині навколо мене та мого бізнесу багато розмов та недомовок.