МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Наші партнери
  • Всеукраїнська лотерейна газета «Азарт від МСЛ», рік заснування - 1997, формат - А4, кількість сторінок - 32. Газета випускається щотижня по понеділках. Головна мета - інформування широких верств населення про державні лотереї «М.С.Л.»: Лото-Забава, МЕГАЛОТ, ХТО ТАМ, ШВИДКОГРАЙ, СПОРТЛІГА, Спортпрогноз тощо.

  • Група компаній «АІС» надає послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів. Група компаній «АІС» реалізувала концепцію обслуговування клієнтів на всіх етапах володіння автомобілем: сьогодні покупцям пропонується понад 400 моделей автомобілів 16 брендів, надається повний комплекс супутніх послуг з продажу та сервісного обслуговування авто.

  • Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. ТМ Saturn користується стабільним попитом у мільйонів покупців з Чехії, Польщі, Угорщини, Сербії, Румунії, України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Литви та Латвії вже понад 19 років. За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка ТМ Saturn неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями.

  • «Датагруп» - провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу. Компанія - лідер у сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні та СНД, займає 85% вітчизняного ринку. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони та опинилась серед лідерів з географії надання послуг зв'язку.

  • Телеканал «Еспресо ТВ» - великий творчий експеримент відомого українського журналіста Миколи Княжицького та його колег. В ефірі з листопада 2013 року. Центральне місце на каналі займають новини українського політичного, економічного, соціального, культурного та спортивного життя, а також повідомлення про події, що відбуваються за кордоном. «Еспресо ТВ» можна дивитися не тільки через канали супутникового телебачення, а й на каналі YouTube, а також на власному сайті каналу, де ведеться безперервне он-лайн мовлення.

  • «1+1» - загальнонаціональний український телеканал. Телекомпанія «Студія 1+1» була заснована у вересні 1995 року. Сьогодні технічне покриття по території України - 95%. З березня 2006 року в кабельних мережах Сполучених Штатів Америки та Канади стартувала міжнародна версія телеканалу «1+1» - «1+1 International». «1+1 International» - українсько-російськомовний канал, орієнтований, перш за все, на представників українських діаспор США і Канади та громадян України, які перебувають за кордоном.

  • UA: Перший - канал телебачення України, який здійснює мовлення на першій частоті. Датою заснування каналу можна вважати 1 лютого 1939 року, коли з Києва була здійснена перша офіційна спроба передачі зображення в ефір. У 2002 році НТКУ розпочала міжнародне супутникове мовлення. За формою власності Національна телекомпанія - державне підприємство, яке фінансується з бюджету. Будівля каналу знаходиться в Києві - це один з найбільших телецентрів в Європі. 7 квітня 2015 року в прямому ефірі канал змінив логотип і концепцію, ставши суспільним телебаченням.

Ми у Viber!