Поліціянти продовжують чинити тиск на «М.С.Л.»
Представники НПУ продовжують незаконне закриття пунктів розповсюдження державних лотерей.
20 грудня 2019 року Кабінетом міністрів України було видано розпорядження №1325-р. Було задекларовано, що це розпорядження – відповідь з боку держави на те, що представники нелегального грального бізнесу, начебто, доклали зусиль для зриву голосування щодо легалізації ринку азартних ігор. Власне, про це говорили у своїх зверненнях і Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, і Президент України Володимир Зеленський.
Пункт 2 розпорядження ставить завдання «Національній поліції, Державній фіскальній службі забезпечити вжиття заходів до припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей, не заборонених Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні».
Тобто, Кабмін розпорядився припинити функціонування лише тих розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей.
Але, незважаючи на абсолютно чітке завдання, що поставив Уряд правоохоронцям, представники Національної поліції України, поліціянти почали (і продовжують це робити до сьогодні) припиняти діяльність пунктів розповсюдження легальних державних лотерей («Лото-Забава», «Мегалот», «Тіп» і «Топ» та ін).
Зокрема, тільки вчора було закрито більше 20 точок розповсюдження державних лотерей:
· 10 у Харкові (вул. 23 Серпня, 67 (слідчий Рябцева А.С.); вул. Олімпійська, 19 (слідчий Проценко К.С.); вул. 23 Серпня, 30 (слідчий Сущенко); пр-т Ювілейний, 49 (слідчий Кононенко О.В.); вул. Валентинівська, 17 (слідчий Сокирко А.О.); вул. Гвардійців-Широнінців 83 (слідчий Сабазов А.С.); пр-т Героїв Сталінграду, 183; вул. Євгена Котляра, 7; вул. Дудинської, 1А; вул. Косарєва, 14)
· 3 у Миколаєві (вул. Космонавтів, 60; вул. Рюміна, 19; п. Центральний, 27);
· по 1 в Очакові (вул. Луначарського, 23) і Дніпрі (вул. Героїв, 30-д).
Чому така «увага» саме до офіційних точок продажу державних лотерей – нам, наразі, невідомо. Припускаємо, що співробітники МВС у своїй звітності щодо закриття нелегальних гральних залів використовують адреси, а не назви лотерей. Таким чином, у керівництва МВС і керівництва держави складається враження, що нелегальний бізнес у країні вже майже знищено.
Але насправді виходить так, що страждають державні лотереї. А ті самі тіньові ділки, що, ймовірно, стояли за зривом голосування з легалізації грального бізнесу – продовжують працювати далі.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» отримав ліцензію на здійснення лотерейної діяльності ще у 2001 році. Усі державні лотереї, які проводяться «М.С.Л.» включені Мінфіном до єдиного реєстру державних лотерей, запроваджених в Україні. Це означає, що всі лотереї «М.С.Л.» визнані Мінфіном як такі, що мають статус державних лотерей та проведення яких є дозволеним на території України. Перелік лотерей, які ТОВ «М.С.Л.» має право проводити, легалізований Мінфіном при внесенні їх до реєстру державних лотерей, оприлюдненому на веб-сайті Мінфіну https://mof.gov.ua/uk/licenzuvannja. Лотереї, які не внесено до реєстру, «М.С.Л.» не проводить.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» ще раз звертається до представників правоохоронних органів із проханням більш виважено підходити до виконання розпорядження КМУ №1325-р і застерігає від продовження протиправних дій щодо законних пунктів розповсюдження державних лотерей.
Вхід в особистий кабінет
Завершення реєстрації
На жаль на вашому рахунку недостатньо коштів для покупки квитка.
Швидка покупка
Аккаунт із зазначеним номером телефону вже існує. Будь ласка, введіть пароль.
Швидка покупка
З Вашого рахунку буде знято 70 грн.
Налаштування вашого браузера не дозволяють провести швидку покупку.
Улюблені лотереї "М.С.Л." в твоєму смартфоні. Встановлюйте додаток
Натисніть "Поділитися"
Виберіть "На екран додому"
Іконка програми відобразиться на вашому екрані і ви зможете в будь-яку хвилину купити квитки улюблених лотерей або перевірити виграш.