0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00
Новини

На підтримку дітей з синдромом Дауна зібрано майже 285 тисяч гривень

30 вересня 2018 року відбувся восьмий благодійний турнір з міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець», організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» (Київ, Х-Парк). Офіційним партнером і учасником змагань виступив оператор державних лотерей «М.С.Л.». 

Традиційно метою змагань є збір коштів на підтримку програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна. Цього року івент підтримали 16 корпоративних команд, завдяки чому вдалося зібрати близько 285 тисяч гривень, що на 100 тисяч гривень більше у порівнянні з минулим роком.

Однією з особливостей цьогорічного турніру став підготовлений кейтерінг від молодих людей з синдромом Дауна. Сім хлопців і дівчат готували та подавали частування для учасників змагань. Таким чином організатори привернули увагу до проблем професійного навчання та працевлаштування людей з цим діагнозом.

Компанія «М.С.Л.» підготувала для цих молодих людей невеличкий подарунок і запросила на свято своїх підопічних - футболістів із КДЮСШ №15, команду 2007 року народження, на чолі з заслуженим тренером України Олександром Пасекою. Маленькі чемпіони влаштували для підшефних ВБО «Даун Синдром» справжній майстер-клас, а потім зіграли з ними у футбол.

Коментарі директора з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павла Вайсеро: «Уже другий рік поспіль компанія «М.С.Л.» приймає участь у благодійному футбольному турнірі ВБО «Даун Синдром». І якщо минулого року ми були технічним партнером, то зараз виступили у статусі офіційного партнера та виставили корпоративну команду. Більше того, нам вдалось поєднати два наші соціальні проекти, познайомивши «сонячну» молодь з одною з найсильніших дитячих футбольних команд України. Для нас, як компанії, це - частина філософії бізнесу: у всьому світі однією з ключових задач лотерей є підтримка соціально важливих проектів та організацій, таких, як, наприклад, ВБО «Даун Синдром». Уже другий рік поспіль ми співпрацюємо з цією організацією. І кожного разу бачимо, з яким запалом в очах вони беруться до справи. Це чудово, що є небайдужі, які так багато роблять для «сонячних» діток.

Особливо хочу відзначити формат подій, які ініціює ВБО «Даун Синдром». Адже це можливість не лише для компаній підтримати подібні проекти, а й для співробітників - долучитись до того, щоб зробити життя дітей з синдромом Дауна більш зручним, яскравим і сповненим турботи».

***

Синдром Дауна - генетична аномалія, з якою народжується понад 420 дітей щороку в Україні. Народження такої дитини не залежить ні від способу життя батьків, ні від стану їхнього здоров'я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, національності чи віросповідання.

Загалом же в нашій країні проживає понад 15 тисяч людей з синдромом Дауна.

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - поліпшення якості життя та створення нового майбутнього для людей з синдромом Дауна в Україні. У даний час ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 870 сімей з усіх куточків України.

Проекти, які реалізує відповідно до місії ВБО «Даун Синдром»:

- «Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна» - надає послуги раннього втручання, інформаційно-методичну підтримку інклюзивних та спеціалізованих дитячих садків, підготовка до школи, реформи в сфері дошкільної освіти;

- «Перспектива 21-3» - шкільне навчання, працевлаштування та автономне проживання для людей з синдромом Дауна;

- «Українська медична група по синдрому Дауна» - навчання медиків та впровадження новітніх національних стандартів медичного обслуговування людей з синдромом Дауна;

- «Молодіжний клуб» та проект «Підтриманого Працевлаштування» – підготовка до працевлаштування та супровід молодих людей із синдромом Дауна на робочому місці, організація дозвілля молодих людей із синдромом Дауна.

Щороку ВБО «Даун Синдром» організовує три спортивні заходи для корпоративних команд: боулінг, міні-футбол та пейнтбол. Метою цих заходів є фінансова підтримка програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.


Поділитись:
1 жовтня 2018
Ми у Viber!