МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!

Я граю вперше

ВАША ПЕРША СТАВКА  В ЛОТЕРЕЮ  «СПОРТЛІГА»

Лотерея «Спортліга» – це державна лотерея тото, яка створена для азартних людей, що знаються на спорті. Якщо Ви відчуваєте, як закінчиться матч – обов’язково використайте свій шанс виграти й зробіть ставку! 

У місці розповсюдження державних лотерей МСЛ («Лото-Забава», «Мегалот», «Спортпрогноз», «ХТО ТАМ» та інші), що обладнане для продажу лотереї «Спортліга», ознайомтеся з програмою спортивних подій і візьміть безкоштовну картку для реєстрації своєї ставки.

Програма спортивних подій – це перелік спортивних подій (матчів), на які приймаються ставки. Кожна подія має унікальний чотиризначний код, дату й час початку матчу, а також коефіцієнти, що встановлені на підсумки подій:

Увага! Інформацію про коефіцієнти дізнавайтесь на найближчій точці розповсюдження лотерей. Максимальний сумарний коефіцієнт для ставки експрес (та для одного варіанту системи) – 1000. Якщо фактичний коефіцієнт перевищує дане значення, то він відсікається до 1000.

Картка поділена на 10 полів, кожне поле поділене на 2 частини, ліва – «НОМЕР ПОДІЇ» і права – «ВАРІАНТИ ПІДСУМКІВ», у якій вказані варіанти підсумків.

У лотереї «Спортліга» існує три види ставок: ординар, експрес і система. Максимальний виграш за ставкою – 100 000 грн. Якщо можливий виграш перевищує дане значення, то він відсікається до 100 000 грн.

ОРДИНАР

Ординар (Проста ставка) – ставка тільки на один результат однієї події.

Виграш за простою ставкою дорівнює величині ставки, помноженій на коефіцієнт відповідного результату.

Для Реєстрації Ставки Зробіть Наступні Кроки:

1. Оберіть у програмі одну подію та її підсумок.
2. Позначте чотиризначний номер події в лівій частині відповідного поля картки, де перший рядок – це тисячі, другий – сотні, третій – десятки, четвертий – одиниці.

Наприклад, номер події у програмі №1426 на картці  позначається:

Номер події відмічається по вертикалі у відповідних стовпчиках.

3. Позначте обраний підсумок у правій частині відповідного поля картки:

А. Основні підсумки: 
1 – виграш першої команди 
Х – нічия
2 – виграш другої команди

Б. Подвійний підсумок:

ПП – відмічаємо для ставки на подвійний підсумок

1Х – виграш першої команди або нічия

Х2 – нічия або виграш другої команди

12 – виграш першої або другої команди

4. Вкажіть суму ставки та зробіть додаткову відмітку, що дана ставка – ординар.

Наприклад: ставка на суму 5 грн.

Події, на які можна зробити ставку-ординар у програмі тиражу, виділені окремим блоком.

Можливості гри в лотереї «Спортліга» включають такі види підсумків:

• Фори команд (учасників)

• Тотал матчу

• Заб’є гол і Не заб’є гол.

ФОРА

Фора – початкова перевага, яка надається одному з учасників спортивної події в голах/очках/геймах, із метою урівняти їх шанси. Підсумок спортивної події з урахуванням фори визначається шляхом додавання фори до показаного результату. Якщо він на користь обраного учасника – ставка на його перемогу з урахуванням фори виграшна. Якщо результат на користь суперника – ставка невиграшна. Якщо результат з урахуванням фори – нічия, то коефіцієнт виграшу – «1».

Наприклад:

- Ставка на першу команду з форою (-1,5) буде виграшною у випадку перемоги першої команди з різницею у 2 м’ячі та більше (2:0, 3:1, 5:2 і т.д.)

- Ставка на другу команду з форою (+1,5) буде виграшною у випадку перемоги цієї команди, нічиєї або програшу з різницею в 1 м’яч (0:1, 1:1, 1:0, 2:1 і т.д.). Тобто вона буде невиграшною тільки у випадку, якщо команда програє з різницею більше, ніж у 2 м’ячі.

- Ставка з форою 0 буде виграшною у випадку перемоги команди і невиграшною у випадку програшу команди. А у випадку нічиєї коефіцієнт виграшу дорівнюватиме 1, тобто  гравець повертає назад суму ставки.

Приклад ставки:

ТОТАЛ

Тотал – ­ставка на кількість забитих голів/очок, набраних учасниками спортивної події. У Програмі тиражу тотал задається числом. Для виграшу ставки необхідно вгадати, більше або менше цього числа заб’ють голів/наберуть очок учасники події.

Наприклад, тотал футбольного матчу дорівнює 2. Якщо в даному матчі забито менше 2-х м’ячів (0-0, 0-1, 1-0), ставка на «менше» 2 буде виграшною. Якщо в матчі забито більше 2-х м’ячів (2-1, 1-2, 2-2 і т.д.), то буде виграшною ставка «більше» 2. Якщо у матчі забито 2 м’ячі (2-0, 1-1, 0-2), то коефіцієнт виграшу – «1» за будь-якого варіанту ставки («менше» або «більше»).

Тотал на тенісний матч вказується в геймах.

Приклад ставки:

Тотал парний/непарний

Не потрібно вгадувати, скільки голів заб’ють обидві команди (чи одна з команд) під час матчу. Важливо тільки, парне чи непарне це буде число. Приміром, ви поставили на парний тотал у матчі – виграшним буде рахунок 1:3, 2:2, 0:2 та ін. До речі, рахунок 0:0 також вважається парним. 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ТОТАЛ

Це аналог ставки Тотал для одного учасника події.

Тобто Індивідуальний тотал– ­ставка на кількість забитих голів/очок, набраних одним учасником спортивної події. Для виграшу ставки необхідно вгадати, більше або менше цього числа заб’є голів/набере очок учасник події.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛІВ

Кількість голів у матчі – необхідно вгадати, скільки голів буде забито під час матчу обома командами (1, 2, 3, 4 або 5+). Наприклад, ви ставите на 3 голи – виграшний рахунок 3:0, 2:1, 1:2, 0:3. Варіант ставки 5+ означає що виграшним вважається будь-який рахунок, сума голів якого більша чи дорівнює 5.

Кількість голів команди – розраховують так само, але до уваги беруть лише голи обраної команди. 

ЗАБ’ЮТЬ ГОЛ

Ставка «Заб’ють гол» має два варіанти підсумків «ТАК» і «НІ» для першого (1) і другого (2) учасника спортивної події. Ставка з відміткою «ТАК» буде виграшною, якщо обраний учасник забив хоча б один гол в основний час матчу. Ставка з відміткою «НІ» буде виграшною, якщо обраний учасник події не заб’є жодного гола під час події.

ОБИДВІ ЗАБ’ЮТЬ

Ставка ТАК буде виграшною у випадку, якщо кожна з команд заб’є більше 1 м’яча (1:1, 2:1 і т.д.)

Ставка НІ буде виграшною, якщо хоча б одна з команд не заб’є гол (1:0, 0:0, 0:3 і т.д.)

ЕКСПРЕС

Експрес – ставка на декілька незалежних подій. Для виграшу за експресом необхідно, щоб усі обрані підсумки, що входять у експрес, були вгадані вірно. Тоді зроблена ставка вважається виграшною. Невірний прогноз за одним з підсумків експресу означає, що весь експрес невиграшний. Виграш за експресом

дорівнює помноженню суми ставки на добуток коефіцієнтів. Мінімальна кількість подій у експресі – 3 (три), максимальна – 20 (двадцять).

При ставці на експрес від 11 до 20 подій використовуйте дві термінальні картки. На першій картці відмітьте, що ставка продовжується на другій картці:

На другій картці відмітьте розмір експресу та розмір ставки:

ПРИКЛАД ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ВИГРАШУ В СТАВЦІ-ЕКСПРЕС

Oберемо три події (матчі) з програми та їх підсумки:

1426 подія – перемога господарів «1» (Коеф. 1,58);

1431 подія –  нічия «Х» (Коеф. 3,10);

1432 подія – перемога гостей «2» (Коеф. 4,60);

Підсумковий коеф. 1,58 х 3,10 х 4,60 = 22,53

Обираємо суму ставки - 10 грн.

Можливий виграш буде дорівнювати підсумковому коефіцієнту, помноженому на суму ставки 22,53 х 10 грн.

СИСТЕМА

На відміну від експресу при грі за системою можна припуститися однієї або декількох помилок і при цьому система буде виграшною. Кількість припустимих помилок визначається видом системи. Наприклад, у системі 3 з 5-ти достатньо вгадати результати 3-х подій, тобто можна допустити дві помилки.

Система – це декілька взаємопов’язаних експресів з однаковою кількістю подій та сумою ставки.

При цьому, в кожному з експресів кількість подій (розмір) завжди менше, ніж в усій системі, а ті самі події можуть повторюватись у різних поєднаннях. Якщо виграшним виявляється один з експресів системи, то сума виграшу визначається так само, як у простому експресі. Якщо виграшними стали декілька експресів системи, кожен такий експрес обчислюється як простий експрес, а суми виграшів по них сумуються. У результаті отримаємо суму виграшу за системою.

Поле системи  з переліком систем на вибір та поле – «сума ставки на варіант системи»,  розташовані  у нижній частині картки.

Для реєстрації ставки-системи не забудьте вказати варіант системи і суму ставки на варіант системи.

ПРИКЛАД СТАВКИ НА СИСТЕМУ «3 З 4»:

Оберемо чотири події з програми та їх підсумки:

1426 - перемога господарів «1» (Коеф. 1,58)

1431 - нічия «Х» (Коеф. 3,10)

1432 - нічия «Х» (Коеф. 2,00)

1435 - перемога гостей «2» (Коеф. 4,65)

Відмічаємо варіант системи.

Відмічаємо суму ставки.

Отже, ми заповнили картку для ставки на систему «3 з 4» із сумою ставки 5 грн. на варіант системи. Система «3 з 4» складається з 4 (чотирьох) ігрових варіантів (експресів), у кожному по 3 (три) події.

Проведемо розрахунок системи.

Вирахуємо добуток коефіцієнтів за варіантами:

1 варіант

1 х 2 х 3 = 1,58 х 3,10 х 2,00 = 9,79

2 варіант

1 х 2 х 4 = 1,58 х 3,10 х 4,65 = 22,77

3 варіант

1 х 3 х 4 = 1,58 х 2,00 х 4,65 = 14,69

4 варіант

2 х 3 х 4 = 3,10 х 2,00 х 4,65 = 28,83

Обчислюємо суму підсумкового коефіцієнту варіантів 9,79 + 22,77 + 14,69 + 28,83 = 76

Сума виграшу обчислюється наступним чином: підсумковий коефіцієнт системи помножується на суму ставки на один варіант системи:

76,0 х 5,00 грн.

НЕПОВНА СИСТЕМА

Неповна система складається з усіх варіантів експресів одного розміру при певному наборі зафіксованих підсумків. Тобто будь-який  підсумок, очевидний для гравця, можна зафіксувати. Це значно зменшує кількість експресів у системі і, відповідно, – вартість ставки. 

Наприклад:

Звичайна система «3 з 5» має 10 варіантів «експресів» по 3 події у кожному варіанті:

Розберемо «Неповну систему» «3 з 5» з одним фіксованим підсумком (Подія 1).

Дана система має 6 варіантів «експресів»

по 3 події у кожному варіанті:

Підсумок фіксованої події обов’язково має бути вгаданим, інакше система вважається невиграшною.

Для того, щоб включити в «Неповну систему» фіксований підсумок, необхідно після відмітки номеру події та підсумку зробити відмітку [ФП] у полі «Варіанти підсумків».

У полі «Вид системи» необхідно зазначити варіант системи і кількість фіксованих підсумків від 1 до 8.

Кількість фіксованих підсумків має бути меншою, ніж кількість подій в одному варіанті системи (експресі).

Приклад:

У системі «3 з 5» максимальна можлива кількість фіксованих подій – 2.

Сума ставки на «Неповну систему» відмічається так само, як і на звичайну систему в полі купона «Сума ставки на варіант системи».

Виграш за системою дорівнює сумі коефіцієнтів за виграшними експресами системи, помноженій на суму ставки для одного варіанта системи.

До експресу або системи подія може бути включена тільки один раз! Наприклад, якщо Ви обрали варіант підсумку для події «1Х», тоді не можна до даного експресу або системи включити варіант підсумку «заб’ють гол» для цієї ж події.

Якщо ви  зробили помилку в будь-якому полі, його можна  відмінити, зробивши відмітку в клітинці «відміна».

Після заповнення картки передайте її розповсюджувачу для сканування на терміналі.

У разі успішної реєстрації ставки проведіть розрахунок за зроблені ставки та

отримайте чек.

Збережіть чек для перевірки результатів матчів та отримання виграшу.

ПРАВИЛА ВИПЛАТ ВИГРАШІВ

Виграші до 10 000 грн. включно виплачуються на точці розповсюдження лотерей МСЛ, обладнаній терміналом (за наявності коштів), або в регіональному Представництві МСЛ.

У разі виграшу понад 10 000 грн необхідно звертатися до Представництва  МСЛ із чеком гравця та паспортом.

Увага! Якщо подія відбувається раніше терміну, вказаного у програмі тиражу, то всі ставки, зареєстровані на цю подію:

а) після фактичного початку матчу - вважаються виграшними з коефіцієнтом "1";

б) до фактичного початку матчу - розраховуються у відповідності до коефіцієнту, вказаного в чеку гравця.

Якщо змагання перервано, відмінено або перенесено більше ніж на 72 години, зроблені ставки вважаються виграшними з коефіцієнтом «1» та виплачуються гравцям.

При визначенні результатів тенісних матчів до уваги береться результат гри з урахуванням можливої технічної поразки внаслідок травми чи відмови учасника матчу продовжувати гру.

Строк проведення лотереї — до 22.08.2026 року. Місце проведення лотереї — Україна. Місце проведення розіграшу — м. Київ. Детальну інформацію про строки та місце проведення лотереї можна дізнатись на сайті www.msl.ua та за телефоном гарячої лінії (044) 205-00-95. Оплата згідно з тарифікацією «Укртелеком» для міського та міжміського зв’язку. Виграші у державні лотереї оподатковуються згідно з законодавством України.

Ми у Viber!