МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!

Правила гри

  • Тільки в лотереї «Мегалот» кожного тиражу розігруються одразу 2 величезні призи: багатомільйонний Мега джек-пот та Мегаприз.

  • Тільки в «Мегалот» є Мегакулька, яка подвоює Ваші виграші* за вгадані 3, 4 та 5 чисел.

  • Вартість ставки в «Мегалот» коштує всього 5 гривень.


2 КРОКИ ДО ДЖЕК-ПОТУ:


  • Оберіть улюблені числа: 6 із 42 та 1 або всі 10 Мегакульок. 

  • Зіграйте у будь-якому пункті розповсюдження лотерей МСЛ.

Ігрова картка безкоштовно видається у пунктах розповсюдження лотерей, та розрахована на  5  ігрових варіантів.
Зверніть увагу! Ви можете позначити більше ніж одну Мегакульку у кожному ігровому варіанті. Можна обрати 2, 3, 5 або всі 10 Мегакульок.
Якщо Ви поспішаєте або не визначилися зі своїми числами, можете доручити їх вибір комп’ютеру. Для цього зробіть відмітку у полі "АВТО" - тоді комп'ютер усе зробить за Вас: вибере 6 чисел із 42 та одну Мегакульку. 


Якщо Ви, окрім, 3, 4 або 5 чисел вгадали ще й Мегакульку, то Ваші виграші подвоюються.

Якщо ж Ви вгадали 6 чисел та Мегакульку, то зірвали Мега джек-пот!

Таким чином, якщо Ви відмітите у своєму ігровому варіанті всі 10 Мегакульок, то гарантовано подвоїте виграші за 3,4 або 5 вгаданих чисел, або, вгадавши 6 чисел, виграєте Мега джек-пот!

Зверніть увагу! Обираючи тип гри "АВТО" Ви самі можете позначити одну або декілька Мегакульок.

Заповнену картку віддайте продавцю у пункті розповсюдження. Він зареєструє Ваші ігрові варіанти.
Після реєстрації та оплати ігрових варіантів обов'язково отримайте чек гравця. УВАГА! Без чека гравця отримати виграш буде неможливо!


"Мегалот" - єдина в Україні числова лотерея, у якій одночасно розігруються  2 грандіозні мільйонні призи: 
Мегаприз - приз за 6 вгаданих чисел;
Мега джек-пот - приз за 6 вгаданих чисел та мегакульку.
Розмір Мегапризу та Мега джек-поту уточнюйте у пунктах розповсюдження лотерей.
Величина виграшу за 3 вгаданих числа становить 20-40 гривень, за 4 числа – 150-350 грн., за 5 чисел – 5000-20 000 грн., але в будь-якому випадку залежать від обсягу прийнятих ставок на тираж та кількості гравців, котрі вгадали відповідно 3, 4 або 5 чисел.


Один ігровий варіант із 6 чисел та будь-якої однієї Мегакульки коштує 5 гривень.
Щоб збільшити свої шанси на подвоєння призів або виграш Мега джек-поту, Ви маєте можливість додатково закреслити будь-яку кількість Мегакульок, хоч всі десять.
Вартість кожної додаткової Мегакульки - 1 гривня.
Вартість одного ігрового варіанту з усіма Мегакульками - 14 гривень.

Зробивши помилку під час заповнення ігрового варіанту, не виправляйте її, а просто зробіть позначку у полі "ВІДМІНА", і електронний термінал не буде враховувати цей варіант.

Щоб взяти участь у декількох наступних тиражах, відмітьте кількість послідовних додаткових тиражів: +1, +3, +5, +7 чи +9 у відповідній клітинці.
Зверніть увагу!   Багатотиражною грою зручно скористатися, якщо Ви їдете у відрядження або у відпустку, а також у випадках, коли Ви ставите на одну і ту ж ігрову комбінацію чисел (Ваші щасливі числа).

Гра за системою дозволяє збільшити шанси на виграш, оскільки дає можливість вибрати для гри не 6 чисел, як звичайно, а 7, 8, 9 або 10.
 
Припустимо Ви вважаєте потенційно виграшними не 6, а 8 чисел із 42-х. Ви можете самі по-різному скомбінувати ці 8 чисел і в результаті отримати з них 28 ігрових комбінацій по 6 чисел. А можете обрати системну гру в ігровій картці, і комп'ютер автоматично сформує з 8 чисел 28 ігрових варіантів по 6 чисел. Вартість кожного ігрового варіанта оплачується окремо і загальна сума ставки становитиме 140 гривень.
 
Зверніть увагу! Для системної гри в ігровій картці передбачено поле під назвою "Варіант 5".
 
Отже, відмітьте 7, 8, 9 або 10 чисел із 42-х на основному ігровому полі та позначте відповідну цифру у полі "СИСТЕМА".

Граючи за системою, Ви також маєте можливість обрати додаткові Мегакульки. Зверніть увагу! При грі за системою з додатковими Мегакульками вартість однієї ігрової комбінації зростає на число додаткових Мегакульок у кожній ігровій комбінації.


Прийом чеків гравця для виплати виграшів починається на наступний день після розіграшу тиражу і здійснюється до 01.03.2026 р.
Після закінчення вказаного терміну чеки гравців вважаються недійсними, і виплата виграшів по ним не проводиться.
Виграші до 3000 грн виплачуються у пунктах розповсюдження лотерей МСЛ.
За виграшами понад 3000 грн необхідно звертатися до регіональних офісів ТОВ «М.С.Л.» та уповноважених компаній (телефони та адреси яких ви можете знайти в розділі «Контакти») із чеком гравця, паспортом та ідентифікаційним кодом.


Дивіться розіграш лотереї "Мегалот" щосереди та щосуботи о 21:55*** на каналі «КРТ»
Після розіграшу про результати можна дізнатися наступним чином:
1. У пункті розповсюдження взяти роздруківку з результатами розіграшу лотереї "Мегалот".
2. Зайти на офіційний сайт МСЛ: www.msl.ua.
3. Зателефонувати на номер гарячої лінії  МСЛ: 0 (800) 21 00 65 (послуга безкоштовна для всіх національних операторів зв'язку України).
4. Придбати (або передплатити у будь-якому поштовому відділенні) лотерейну газету "Азарт від МСЛ" (передплатний індекс 35225).
5. Зателефонувати на короткий номер 330**** з мобільного телефону. 


* Мегакулька подвоює виграші відповідно до Умов випуску та проведення державної грошової числової тиражної лотереї «Мегалот».

** Мається на увазі Термінальна картка згідно з Умовами проведення державної числової

тиражної лотереї «Мегалот».

*** Час ефіру може змінюватися. Слідкуй за телепрограмою!

**** Послуга дійсна для абонентів всіх національних GSM-операторів України. Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 330 становить 4 грн. з ПДВ. Вартість дзвінка на номер 330 становить 4 грн. за з’єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдерТОВ «ДжампІнтерактив»,тел. 044 205 00 30.

Ми у Viber!