"> "> Главная - МСЛ - MSL - Article Default
00:00
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Виграно четвертий мільйон поспіль у «Лото-Забава»

14 лютого, у День закоханих, у «Лото-Забава» виграли черговий мільйон гривень! Це вже четвертий тираж поспіль, коли лотерейним шанувальникам щастить виграти приз із шістьма нулями. Цього разу пощастило учаснику, який придбав білет у місті Кропивницький Кіровоградської області. Тепер він – 385-й мільйонер «Лото-Забава»!

Наразі відомо, що виграшний лотерейний білет було придбано 11 лютого о 12:14 на вулиці Архітектора Паученка, 35/29. Саме там розташований пункт продажів лотерей - «ЛОТО маркет». За омріяний багатьма білет переможець заплатив 25 гривень.

Ми щиро вітаємо щасливчика та радимо йому звернутися на нашу безкоштовну гарячу лінію за номером 0 (800) 21 00 65. Там нададуть детальну інформацію стосовно оформлення виграшу.

Нагадуємо, що розіграші «Лото-Забава» відбуваються щонеділі о 9:00 у прямому ефірі телеканалу «1+1». Пізніше переглянути ефір у записі можна на нашому офіційному YouTube каналі.

А ще лотерейні білети можна придбати онлайн, не полишаючи власної домівки! Це і зручніше, і швидше, і безпечніше. До речі, саме завдяки онлайн-білету зірвали мільйон два тижні тому. То був перший онлайн-мільйонер 2021 року.

На додачу до цього білети можна не тільки купувати онлайн, але й дарувати їх рідним та близьким, завдяки новому сервісу на нашому сайті. Скористатися їм можна вже зараз.

Бажаємо удачі та слідкуйте за новинами!


Подiлитися:
16 лютого 2021
Ми у Viber!