00:00
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

У Харкові виграли 50 000 у скретч-лотерею

У Харкові виграли 50 000 гривень у миттєву лотерею. Щасливою виявилась стирачка під назвою «КОЛЕСО УДАЧІ» вартістю 20 гривень. Хоч наразі й невідомо, кому саме дістався омріяний виграш, проте відомо коли та де саме придбали фартовий білет.

Про виграш переможець дізнався одразу біля фірмового столу «М.С.Л.» у ТЦ «Протон», що на майдані Захисників України, 7/8. Згідно даних центральної системи лотерейного оператора, білет «КОЛЕСО УДАЧІ» придбали 23 вересня о 18:08.

Ми щиро вітаємо щасливчика та радимо йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

До речі, найбільший приз цієї лотереї – 500 000 гривень. Білет з цим виграшем досі десь чекає на свого власника. Дізнатися про найближчу точку продажів можна за лічені секунди на окремій сторінці нашого сайту.

Лотереї-стирачки, такі як «КОЛЕСО УДАЧІ» – найбільш популярні та впізнавані у всьому світі. Часто саме їх можна побачити у кіно, серіалах або рекламі. Причина проста – щоб дізнатись про виграш, необхідно за допомогою монетки чи схожого предмету стерти захисні шари на білеті.

Більш детально про правила та умови гри у цю та інші стирачки завжди можна дізнатися на окремій сторінці сайту «М.С.Л.».

Слідкуйте за новинами та бережіть себе!

Бажаємо удачі!


Подiлитися:
24 вересня 2020
Ми у Viber!