00:00
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Швидкі 7»: На Одещині виграли 77 777 гривень

На самому кордоні України - у містечку Кілія Одеської області – придбали лотерейний квиток з незвичайним виграшем у 77 777 гривень. Виграти пощастило наразі невідомому учаснику, який 4 вересня придбав миттєву лотерею під назвою «Швидкі 7» вартістю 10 гривень.

Сталася ця подія на точці продажів лотерей, що знаходиться на вулиці Леніна, 18. Згідно даних центральної системи «М.С.Л.», квиток було продано о 14:06.

Щиро вітаємо власника грошового призу та радимо йому чи їй звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

 «Швидкі 7» - це електронна миттєва лотерея великої родини «Швидкограй» з простими правилами гри. Її особливість у тому, що кожний квиток друкується одразу перед очима учасника лотереї. При цьому про свій виграш можна дізнатися одразу на точці продажів. Саме тому їх і називають миттєвими.

Ознайомитися більш детально з правилами гри у лотерею «Швидкі 7» можна на нашому сайті у окремому розділі з лотереями родини «Швидкограй».

Слідкуйте за новинами та бажаємо удачі!


Подiлитися:
10 вересня 2020
Ми у Viber!